Монтаж електричного або водяного змійовика: ціна за штуку з підключенням

від 435 грн

Рушникосушарка (змійовик) це спеціальний пристрій, який дозволяє додатково прогрівати повітря в ванній, та просушує рушники чи білизну.

Ремонт квартри

Монтаж рушникосушарки зазвичай складається з наступних етапів: вибір місця для установки, встановлення кріплення, підключення до електрики або водопроводу, а фінально – пробний запуск. Ужгород та область.

FAQ

Рушникосушарки можуть бути електричні або водяні, а також приховані або над поверхнею.

Вартість монтажу зазвичай залежить від типу рушникосушарки та обраного місця установки, але в середньому вона становить близько 500-1000 грн.

Якщо у вас є відповідні навички та інструменти, то можна встановити рушникосушарку самостійно. Але, якщо у вас немає досвіду або відповідних знань, краще звернутися до професіоналів. Який тип рушникосушарки краще вибрати – водяний або електричний? Вибір залежить від ваших особистих потреб. Електричні рушникосушарки більш прості в установці та економічніші, а водяні можуть бути ефективнішими для квартир з центральним опаленням.

Зараз набирає популярності послуга з монтажу “теплої стіни” з ІЧ-матів на стіні. Вона не займає зайвого місця, як змійовик, проте виконує ті ж функції.