Демонтаж стяжки: ціна за квадрат

Демонтаж стяжки - це процес розбирання бетонної або цементної суміші на підлозі квартири. Ця послуга є необхідною перед початком ремонтних робіт, якщо підлога не відповідає вимогам. Ужгород та область.

Ремонт квартри

Робота виконується в етапи: оцінка стану підлоги та визначення обсягу робіт, підготовчі роботи (винесення меблів, зняття плитки, ламінату чи лінолеуму та ін.), демонтаж стяжки, очищення майданчика від будівельних відходів. Після завершення робіт наші бригадири передають акт наданих послуг.

FAQ

В процесі демонтажу стяжки можуть використовуватись різноманітні інструменти, такі як штангенциркуль, кувалда, перфоратор, болгарка та інші.

Демонтаж стяжки - це важка і трудомістка робота, що вимагає досвіду та знань. Крім того, для демонтажу необхідно мати необхідний інструмент та засоби захисту. Тому, для максимальної безпеки та якісного виконання робіт, краще звернутися до фахівців.

Терміни виконання демонтажу стяжки залежать від багатьох чинників, таких як площа, складність виконання робіт, наявність спеціального обладнання та інше. На демонтаж стяжки в кімнаті площею 10 кв.м. знадобиться 4-5 годин.