Ремонт ванної кімнати, санвузла під ключ | Тернопіль

Підберемо бригадира з нашої бази перевірених дипломованих спеціалістів точно під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту та запропонує на вибір майстрів, з детальною інформацією про них.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години

Зміна планування стін та перенесення розеток

Деякі замовники в рамках ремонту ванної та санвузла передбачають такі серйозні втручання, як зміна перегородок. Якщо ви хочете зробити такі трансформації, наша будівельна бригада може виконати це рішення клієнта. Для перепланування ванної кімнати вам не потрібно отримувати дозвіл на додавання або видалення перегородки, а також не потрібно подавати повідомлення про зміни відповідно до чинного законодавства.

Якщо це стосується несучих стін, які передають навантаження від даху, стелі, верхніх поверхів і тому є важливими стінами у всій конструкції будинку чи квартири, необхідно отримати дозвіл! Повідомити постфактум не можна!

У разі перенесення електричних розеток та вимикачів при ремонті ванни важливо враховувати комфорт користувачів приміщення. Їхнє розташування та відповідна кількість дозволяє вільно розпоряджатися всіма електроприладами, у тому числі побутовою технікою.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Відповіді на розповсюджені питання

Вартість ремонту ванної включно з заміною комунікацій варіюється від 3000 до 5000 за квадратний метр. Точніша вартість залежить від міста, стану приміщення та особистих побажань. Для розрахунку вартості саме вашого ремонту залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Важливо, щоб бюджетний ремонт не перетворився в дешево і погано. Для цього наші менеджери при консультації з’ясовують, яка конкретно проблема виникла та чому важливо зробити ремонт ванної. Вже базуючись на ваших відповідях, ми зможемо запропонувати найкраще бюджетне рішення.

Дивлячись який ремонт, проте в 80% випадків не можна. При заміні сантехніки часто є потреба перекрити стояк, що в свою чергу унеможливлює користування ванною в широкому розумінні. На капітальний ремонт ванної ми рекомендуємо своїм клієнтам з’їхати з квартири, або планувати його на період відпустки.

Взагалі, ремонт під ключ означає що ви ніби “віддаєте ключ” одному бригадиру, і більше ні про що не думаєте. Відповідно, з ванною та туалетом, один бригадир організовує роботу всієї команди від будівельників на демонтаж, до сантехніків та спеціалістів з укладки плитки.

Ми рекомендуємо своїм клієнтам планувати ремонт ванної кімнати на відпустку, або на період, коли в житлі ніхто не буде знаходитись. Під час ремонту ванна не надається до експлуатації. Щодо пори року – тут немає ідеального рішення. Проте краще все ж робити ремонт влітку, так як часто в ванній потрібно підключати нову сантехніку, або замінювати старі труби – а для цього перекривають весь стояк.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті – ціни

Для оцінки вартості облицювання ванної та санвузла необхідно розрахувати загальну площу стін, підлоги та стелі, а потім вказати матеріал, яким ви хочете їх обробити. Помноживши розцінки оздоблювальних матеріалів за 1 кв. метр на площу тієї чи іншої поверхні, ви отримаєте суму своїх витрат. Але до цього додаються ще трудовитрати за укладання плитки та встановлення стелі.
Дешевші продукти звичайно дозволять генерувати деяку економію, проте така економія може виявитися тільки уявною, і незабаром буде потрібен новий ремонт. Тому при обробних роботах вибирайте якісні та міцні матеріали, навіть якщо вони коштують трохи дорожче.
На ціни комплексної реставрації ванни (Тернопіль) впливають і інші монтажні роботи – проведення водопровідних, каналізаційних, електричних та вентиляційних установок. Сантехнічні і електричні роботи повинні виконуватися фахівцями, які мають достатні знання та кваліфікацію, оскільки тут немає місця для помилок.
Не слід забувати про метраж ванної кімнати та туалету. Їх ремонт та оздоблення вимагатиме великих витрат, коли у вас більше квадратних метрів даних приміщень. Окрім необхідності інвестувати в додаткові будівельні та оздоблювальні матеріали, ви також повинні бути готові до набагато більших витрат на оплату праці вузькопрофільних фахівців.
Вартість кожного конкретного виду робіт представлена ​​в прайс-листах, з якими ви можете ознайомитися на сервісі «Локальний ремонт».

Photo

Сортування:

Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Демонтаж кутника від 25 грн. Демонтаж плінтусів від 35 грн.
Демонтаж стелі Армстронг від 35 грн. Демонтаж цегли від 140 грн.
Демонтаж штукатурки від 60 грн. Демонтаж плитки від 35 грн.
Демонтаж дверей від 135 грн. Кладка кабелю від 20 грн.
Гідроізоляція від 70 грн. Грунт бетонконтакт від 30 грн.
Грунт поверхні від 20 грн. Укладка сітки від 70 грн.
Укладка склополотна від 70 грн. Монтаж кутника від 80 грн.
Монтаж пінопласту від 140 грн. Монтаж мінеральної вати від 100 грн.
Зароблення швів з сіткою від 40 грн. Кладка цегли від 350 грн.
Кладка блоків від 450 грн. Закладення штроб (малих) від 25 грн.
Закладення штроб (великих) від 35 грн. Стяжка підлоги від 150 грн.
Кладка гіпсокартону від 150 грн. Стеля Армстронг від 100 грн.
Натяжна стеля від 250 грн. Кладка плитки від 350 грн.
Кладка мозаїки від 250 грн. Кладка фризу від 150 грн.
Фугування плитки від 80 грн. Вирізання отворів в плитці від 125 грн.
Підріз плитки під 45° від 200 грн. Часткове вирівнювання від 105 грн.
Монтаж плінтусів від 40 грн. Укладка ламінату від 120 грн.
Укладка лінолеуму від 70 грн. Поклейка багетів та молдингів від 55 грн.
Шпаклівка під шпалери від 120 грн. Шпаклівка під фарбування від 160 грн.
Штукатурка під маяки від 150 грн. Електрична точка від 150 грн.
Встановлення ванни від 1000 грн. Душ та встановлення трапу від 1000 грн.
Обшивка інсталяції від 250 грн. Сантехнічна точка від 800 грн.
Установка дверей від 1100 грн. Декоративна штукатурка від 350 грн.
Фарбування від 65 грн. Поклейка шпалер від 75 грн.
Поклейка фотошпалер від 180 грн. Нанесення рідких шпалер від 165 грн.
Шумоізоляція від 220 грн. Тепла підлога від 220 грн.
Вінілова підлога від 220 грн. Укладання паркетної дошки від 245 грн.
Монтаж кондиціонера від 2815 грн. Монтаж рушникосушарки від 725 грн.
Монтаж світильників від 245 грн. Монтаж умивальника від 535 грн.
Монтаж трансформатора від 125 грн.
Компанія «Локальний Ремонт» пропонує помірні ціни на всі види робіт. Що б отримати прайс на послуги чи зробити попередній розрахунок проєкту, достатньо зателефонувати менеджеру компанії та записатись на безкоштовний замір.

Ремонт ванни під ключ

Ремонт у ванній кімнаті – одна з найчастіших потреб при капремонті квартири чи будинку. Він зазвичай пов'язаний із заміною санвузлів та умивальника, встановленням нового обладнання, покращенням функціональності, розширенням простору і модернізацією інтер'єру. Як зробити ремонт ванної, якщо вона невеликих розмірів? З чого починати і скільки коштують роботи?

Image item
Image item
Час, а також бюджет є важливими факторами при ремонті та оздобленні. Без хорошого планування та підготовчих робіт може виявитися, що весь процес займе набагато більше часу, ніж ми очікували, і що ще гірше – витрати значно зростуть.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Ремонт ванної та туалету під ключ у Тернополі

Сервіс «Локальний ремонт» пропонує комплексне внутрішнє оздоблення ванних кімнат, а також санвузлів у квартирах і приватних будинках. З кожним клієнтом ми розпочинаємо співпрацю зі стадії проектування, через підбір матеріалів та обладнання, до приймання об'єкта. Наш сервіс має не тільки кваліфікованих технічних фахівців, а й співпрацює з дизайнерами інтер'єрів, дистрибуторами та виробниками кахельної плитки для стін та підлоги, меблів, сантехніки, світильників, дверей.

 • На послуги з ремонту, за вашим бажанням, укладається договір.
 • Розрахунок кошторису максимально зрозумілий і прозорий.
 • Сума витрат на послуги прописана документально та не змінюється.
 • Ви оплачуєте надані послуги поетапно.
 • Терміни ремонту ванної заздалегідь узгоджені.
 • Ми самі закуповуємо та доставляємо матеріали та розхідники, за вашим побажанням.

Незважаючи на те, що доступ до інструментів та будівельних матеріалів надзвичайно широкий, ніщо не замінить хорошу команду з ремонту та облаштування приміщень. Тому ремонтно-оздоблювальні роботи ванни і вбиральні найкраще довірити професіоналам, які спеціалізуються на даному виді послуг та мають великий досвід.

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, якій допоможе вирішити це питання

Перейти до тесту

Послуги ремонтних робіт на сервісі «Локальний ремонт»

Замовляючи професійний ремонт ванної кімнати та туалету під ключ через наш сервіс (Тернопіль), ви отримуєте:

 • гарантію фіксованої ціни – без прихованих витрат;
 • послуги дизайнера – від проектування, підбору матеріалів та авторського нагляду за виконанням облаштування ванної до приймання готового до використання приміщення;
 • високоякісні оздоблювальні матеріали від найкращих зарубіжних виробників;
 • можливість розроблення різних варіантів оздоблення за допомогою підбору меблів, освітлення, додаткових елементів та обладнання для ванної кімнати;
 • своєчасну здачу готового об'єкта у встановлені договором строки.
Мета сервісу «Локальний ремонт» – задовольнити потреби кожного клієнта, тому ми дбаємо про високу якість проектів та їх реалізацію, а також про унікальний дизайн. Результатом ремонту ванн, виконаних нашою командою, є повністю функціональні приміщення, що поєднують стильні інтер'єрні рішення з повсякденним комфортом.

Photo

Ми працюємо в Тернополі:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та оперативно замовити послуги. Можна переконатись, що бригада, якій ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в житловому комплексі поблизу, або сусідньому будинку. Тому сервіс "Локальний ремонт" пропонує ремонт ванни в місті Тернополі в наступних районах: Байківці, Великі Гаї, Петрики, Загребелля, Дружба, Оболоня, Східний, Сонячний (Бам), Новий Світ, Циганка, Старий Парк, Пронятин, Тинда, Кутківці, Аляска, Авторинок, Центр.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

 • Приміщення з вологістю та пліснявою
 • Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування
 • Попередній незавершений ремонт
 • Ремонт терміново
 • Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)
 • Виправити помилки попередників
 • Реалізація комплексного авторського дизайну
 • Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)
 • Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій
 • Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)
 • Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес
 • Ремонт промислових приміщень