Штукатурка під маяки: ціна за квадратний метр

від 150 грн

Штукатурка під маяки - це роботи з рівномірним вирівнюванням стін за допомогою спеціальних вузьких планок, які кріпляться на стіни (маяків). Вони допомагають вирівняти значні нерівності, та нанести одразу необхідний за товщиною шар штукатурки без ризику що вона відвалиться. Тернопіль та область.

Ремонт квартри

Етапність робіт: підготовка поверхні - очищення від пилу і бруду, нанесення грунтовки; встановлення маяків на рівні; нанесення штукатурки під маяки; видалення маяків; шліфування поверхні.

FAQ

Штукатурка під маяк та під правило - це два різні способи нанесення штукатурки на стіну. Під маяк штукатурка наноситься між двома маяками, які встановлюються на опори на відстані один від одного, і стають певним містком між штукатурною массою. Під правило штукатурка наноситься на стіну відразу тонким шаром, а потім вирівнюється з використанням правила.

Штукатурка під маяки на стінах. Вона дозволяє вирівняти нерівності і створити рівну поверхню, яка буде готовою для подальшої оздоблювальної обробки, наприклад, шпаклівки під фарбування або шпалери.