Підріз плитки під 45: ціна за квадратний метр

від 210 грн

Підріз плитки під 45 - послуга порізки керамічної плитки під кутом 45 градусів, дозволяє красиво та непомітно стикувати між собою плитку на кутках, зробити плиткові полички і т.д. Тернопіль та область.

Ремонт квартри

Основні етапи робіт для підрізки плитки під 45 градусів: позначення лінії під кутом 45 градусів на плитці з використанням шаблона або твірного кутика; за допомогою плиткорізу або болгарки з диском для різання кераміки виконуємо розріз по лінії; обробляємо кромки плитки за допомогою шліфувальної машинки або шкурки, щоб вони стали гладкими і рівними; перевіряємо якість розрізу та гладкість кромок, та відкидаємо браковані плитки.

FAQ

При укладанні плитки на підлогу чи стіну зазвичай йде на підрізку від 5% до 15% від загальної кількості плитки. Це може залежати від розміру та особливостей візерунку плитки, а також від бажаної розкладки.

Для розрахунку запасу на порізку кахлів потрібно взяти довжину та ширину кімнати, визначити площу підлоги. Потім потрібно додати до цієї площі 10-15% для відходів та порізки.