Ціни на комплексний ремонт квартир у Тернополі: прайс під ключ

Підберемо бригадира з нашої бази перевірених дипломованих спеціалістів точно під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту та запропонує на вибір майстрів, з детальною інформацією про них.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години

Види ремонту квартир – класифікація

Ремонт квартир можна розділити на два види, які відрізняються складністю і обсягом робіт:

 • косметичний – передбачає оновлення декоративного оздоблення поверхонь квартири;
 • капітальний – включає повний цикл попередньої підготовки стін, підлоги, стель (для подальшого нанесення на них шпалер, паркету, плитки), а також заміну комунікацій.

Строго кажучи, чіткої межі між цими типами ремонту немає, тому що в косметичну обробку цілком можуть входити елементи капітальних робіт – стяжка підлоги, установка сантехнічного обладнання або монтаж електропроводки.

В окрему групу можна виділити євроремонт. По суті, він є капітальним ремонтом, проте обов'язково містить ряд додаткових опцій, наприклад, матеріали, що використовуються під час робіт, будуть коштувати значно дорожче.

Photo

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, якій допоможе вирішити це питання

Перейти до тесту

Типовий обсяг робіт під час ремонту квартири

Ремонт квартири - це трудомісткий та недешевий захід, до якого потрібно підготуватися морально та матеріально.

Відремонтувати квартиру у Тернополі – швидко, якісно та з найменшими витратами – вам допоможе компанія "Локальний Ремонт", яка працює в цій області понад 9 років.

Щоб зрозуміти, скільки грошей потрібно виділити на проведення ремонтних робіт, складається попередній кошторис, до якого входить вартість матеріалів та оплата праці спеціалістів. Що стосується придбання матеріалів - їх можна купити всі відразу, якщо дозволяють кошти і є місце для їх зберігання, а можна купувати їх частинами, поетапно.

Image item
Image item
Грамотно розрахувати час та засоби для ремонту квартири у Тернополі, запропонувати найкращі ціни на ремонтні послуги, а також дати рекомендації щодо придбання матеріалів вам допоможуть фахівці компанії “Локальний Ремонт”.

FAQ

Для тих клієнтів, які замовляють у нас ремонт квартири з інших областей або навіть країн, ми пропонуємо декілька варіантів контролю виконання ремонтних робіт в квартирі: зв'язок по телефону, будь-який месенджер, який надає послугу відео зв’язку. Ви зможете дзвонити майстрам в робочий час та просити показати на якому етапі перебуває ремонт на даний момент часу. Окрім цього, ми можемо організувати фото звіт за результатами роботи на об’єкті.

Якщо в процесі ремонту виникають спірні питання, непорозуміння, складності між вами та прорабом, перший крок, який необхідно здійснити – зв’язатися з персональним менеджером, який веде ваш проект. З практики можемо сказати, що в більшості випадків всі непорозуміння вирішуються швидко, без зайвого дискомфорту. Ми прекрасно розуміємо, що ремонт – це одна з найстресовіших ситуацій в житті, навіть, якщо ви його робите не своїми силами. Тому, максимально оперативно та спокійно реагуємо на складні ситуації.

Якщо мова йде про покімнатний ремонт, то в цьому випадку - на ваш розсуд. Ви можете перебувати в сусідньому приміщенні, майстри працюватимуть згідно плану, виконуючи свою роботу. Але ж якщо казати про капітальний ремонт всієї квартири, то проживання в непридатному для цього приміщенні неможливе. Тому, якщо ви плануєте капітальний ремонт, то заздалегідь необхідно продумати і варіант із тимчасовим житлом.

Приймаємо замовлення на проведення ремонту в новобудовах, незалежно від того, якого розміру квартира, на якому поверсі знаходиться та в якому стані перебуває. За необхідності складаємо дизайн-проект. Можливо почати робити дизайн ще до здачі житла в експлуатацію, по тех.плану. Якщо Ви вже маєте власний пакет проектних документів, уважно переглядаємо, вивчаємо, виконуємо роботи згідно наданих документів. Надаємо звіт на будь-якому етапі проведення ремонту.

Тип квартири впливає лише на кінцеву вартість ремонту. Якщо говорити точніше, то не сам тип квартири, а висота стелі, загальна площа та загальний стан приміщення. Ми виконуємо ремонтні роботи в квартирах будь-якого типу. Від вас потрібно тільки визначитися з типом ремонту, який необхідно провести та обговорити з нами свої побажання відносно кінцевого результату.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Типовий обсяг робіт під час ремонту квартири

Після того, як буде затверджено кошторис витрат, здійснено закупівлю будматеріалів та підписано договір між замовником і підрядником починається ремонт квартири, який складається з наступних етапів:

Підготовчі роботи

Якщо житло вимагає перепланування під нові потреби, бригада робітників прибирає непотрібні перегородки та створює нові. На цьому етапі здійснюється також перевстановлення міжкімнатних дверей, спорудження арочного перекриття, колон або інших архітектурних елементів.

З приміщення виносяться всі речі, шафи та м'які меблі. Це можна зробити самостійно або вдатися до допомоги наших спеціалістів. Перед початком робіт у разі необхідності вони:

 • виконують очищення квартирних поверхонь від старих шпалер, лакофарбових покриттів, декоративних панелей;
 • знімають двері та вікна, що підлягають заміні;
 • видаляють, при необхідності, старі покриття для підлог;
 • демонтують плінтуси та інші елементи декоративного оздоблення;
 • виносять усе зібране будівельне сміття.

Чорнова обробка житла

Важливо, щоб виконання ремонтних робіт відповідало технічним вимогам та загальним нормам безпеки, від яких буде залежати не лише комфорт мешканців, а й остаточний зовнішній вигляд приміщень. Маючи багаторічний досвід, високу кваліфікацію та найсучасніше обладнання, робітники нашої будівельної компанії проводять чорнове оздоблення квартири у певній послідовності:

 • цементна або бетонна стяжка підлоги;
 • монтаж утеплювального шару та гідроізоляційного матеріалу;
 • прокладання інженерних комунікацій: сантехнічного розведення, електропроводки;
 • встановлення металопластикових вікон, міжкімнатних коробок дверних прорізів, балконних та вхідних дверей у квартиру;
 • стяжка або чистове вирівнювання стін під фінішне оздоблення;
 • монтаж системи кондиціювання, вентиляції та опалення, у тому числі «теплі підлоги».

Передчистове оздоблення

Як правило, передчистовий формат є проміжним між чорновим та фінішним оздобленням приміщень. Він передбачає такі види робіт

 • встановлення кондиціонерів, радіаторів опалення, міжкімнатних дверей, підвіконь та карнизів, скління балконів/лоджій;
 • ґрунтування, шпаклювання та шліфування поверхонь, стиків, укосів, кутів (без фінішного покриття) – з метою вирівнювання;
 • укладання керамічної плитки, штучного декоративного каменю та інших варіантів облицювання кімнат, кухні, ванни і санвузла, які вимагають застосування будівельних монтажних сумішей.

Фінішне оздоблення

Є завершальним чистовим етапом ремонтних робіт приміщення, після якого мешканці квартири можуть заселятися в оновлене житло та обживатися у ньому. Фінішна стадія включає:

 • оздоблення стель, наприклад: побілку, покриття водоемульсійною фарбою, монтаж підвісних або натяжних стельових конструкцій;
 • фарбування стін, поклейка шпалер, монтаж декоративних панелей та ін.;
 • монтаж розеток та вимикачів, ламп, точкових світильників, унітазів, біде, раковин, ванн, душових кабінок;
 • укладання ламінату, паркету, лінолеуму, ковроліну, плитки чи іншого підлогового покриття;
 • ретельне прибирання квартири.

На запит клієнта надаємо звіт про виконані роботи з детальною інформацією процесу.

Середні ціни на ремонт по місту

Ціни на ремонт квартир у Тернополі залежать від виду ремонту. Наприклад, косметичний ремонт коштуватиме вам 2790-3500 грн за квадратний метр площі. Елітний або євроремонт – у 4500-9000 грн/м2 та 2500-5000 грн/м2 відповідно.

Щоб приблизно розрахувати вартість ремонту одного квадратного метра вашої квартири, телефонуйте нашим менеджерам. Наші ціни відповідають ринковим, при тому ми гарантуємо високу якість будь-якої послуги, зазначеної у прайсі.

Photo

Сортування:

Вартість робіт Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Демонтаж кутника від 25 грн. Демонтаж плінтусів від 35 грн.
Демонтаж стелі Армстронг від 35 грн. Демонтаж цегли від 140 грн.
Демонтаж штукатурки від 60 грн. Демонтаж плитки від 35 грн.
Демонтаж дверей від 135 грн. Кладка кабелю від 20 грн.
Гідроізоляція від 70 грн. Грунт бетонконтакт від 30 грн.
Грунт поверхні від 20 грн. Укладка сітки від 70 грн.
Укладка склополотна від 70 грн. Монтаж кутника від 80 грн.
Монтаж пінопласту від 140 грн. Монтаж мінеральної вати від 100 грн.
Зароблення швів з сіткою від 40 грн. Кладка цегли від 350 грн.
Кладка блоків від 450 грн. Закладення штроб (малих) від 25 грн.
Закладення штроб (великих) від 35 грн. Стяжка підлоги від 150 грн.
Кладка гіпсокартону від 150 грн. Стеля Армстронг від 100 грн.
Натяжна стеля від 250 грн. Кладка плитки від 350 грн.
Кладка мозаїки від 250 грн. Кладка фризу від 150 грн.
Фугування плитки від 80 грн. Вирізання отворів в плитці від 125 грн.
Підріз плитки під 45° від 200 грн. Часткове вирівнювання від 105 грн.
Монтаж плінтусів від 40 грн. Укладка ламінату від 120 грн.
Укладка лінолеуму від 70 грн. Поклейка багетів та молдингів від 55 грн.
Шпаклівка під шпалери від 120 грн. Шпаклівка під фарбування від 160 грн.
Штукатурка під маяки від 150 грн. Електрична точка від 150 грн.
Встановлення ванни від 1000 грн. Душ та встановлення трапу від 1000 грн.
Обшивка інсталяції від 250 грн. Сантехнічна точка від 800 грн.
Установка дверей від 1100 грн. Декоративна штукатурка від 350 грн.
Фарбування від 65 грн. Поклейка шпалер від 75 грн.
Поклейка фотошпалер від 180 грн. Нанесення рідких шпалер від 165 грн.
Шумоізоляція від 220 грн. Тепла підлога від 220 грн.
Вінілова підлога від 220 грн. Укладання паркетної дошки від 245 грн.
Монтаж кондиціонера від 2815 грн. Монтаж рушникосушарки від 725 грн.
Монтаж світильників від 245 грн. Монтаж умивальника від 535 грн.
Монтаж трансформатора від 125 грн.
Зверніть увагу, що компанія «Локальний Ремонт» пропонує конкурентні та справедливі ціни на ремонт квартир будь-якого рівня складності. Щоб зрозуміти, який ремонт потрібен саме вашому житлу, звертайтесь до наших менеджерів або скористайтеся спеціально розробленим тестом на нашому сайті.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Відгуки

 • Photo

  Бих Мстислав

  Звернулися до “Локального Ремонту” за порадою друзів. Залишилися дуже задоволені результатом. І за якістю та за грошима – все, як було обіцяно!

 • Photo

  Камінська Уляна

  Прекрасна команда! Моя квартира змінилася! Рекомендуватиму вас!

 • Photo

  Костенко Євгенія

  Потрібно було перенести дверний отвір і поклеїти шпалери в кімнаті. Зробили все швидко, недорого і головне – чисто! Приїхали, поміряли, попрацювали та за собою прибрали. Молодці! Рекомендую!

Ми працюємо в Тернополі:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та оперативно замовити послуги. Можна переконатись, що бригада, якій ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в житловому комплексі поблизу, або сусідньому будинку. Тому сервіс "Локальний ремонт" пропонує ремонт квартири в місті Тернополі в наступних районах: Байківці, Великі Гаї, Петрики, Загребелля, Дружба, Оболоня, Східний, Сонячний (Бам), Новий Світ, Циганка, Старий Парк, Пронятин, Тинда, Кутківці, Аляска, Авторинок, Центр.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

 • Приміщення з вологістю та пліснявою
 • Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування
 • Попередній незавершений ремонт
 • Ремонт терміново
 • Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)
 • Виправити помилки попередників
 • Реалізація комплексного авторського дизайну
 • Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)
 • Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій
 • Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)
 • Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес
 • Ремонт промислових приміщень