Послуги комплексного ремонту під ключ: розцінки в Тернополі, прайс лист

Підберемо бригадира з нашої бази перевірених дипломованих спеціалістів точно під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту та запропонує на вибір майстрів, з детальною інформацією про них.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години

FAQ

Будь-який ремонт розпочинається зі складання кошторису. В документі прописуються всі майбутні витрати та перелік робіт, який необхідно виконати на об’єкті. Майстер, що приїздить на огляд та заміри, оцінює ситуацію, обговорюючи всі нюанси майбутнього співробітництва з власниками.

Ремонт влітку можна поєднати з відпусткою. Майстри виконають всі необхідні роботи до приїзду господарів, і повернуть ключі від новісінького дому чи квартири. Ремонт влітку має свої переваги: час очікування матеріалів довший, проте час висихання - менший. Плануючи ремонт взимку ви швидше отримаєте необхідні матеріали та скоротите загальний час виконання робіт.

Тест допоможе дізнатися попередню вартість ремонту. Вам лише необхідно виміряти точну площу приміщення та висоту стелі, вказати чи потрібен ремонт ванної кімнати. Вкаже вам підходящий тип ремонту та приблизну вартість за квадратний метр з матеріалами. Результат цифрової обробки потребує уточнення. Тому, наступним етапом розрахунку вартості стане замір з бригадиром компанії.

Форма замовлення зворотнього дзвінка знаходиться на головній сторінці. Вкажіть номер телефону та питання (необов’язково, по бажанню), з яким ви хочете звернутися до нас. Менеджери швидко реагують на заявки та передзвонюють для проведення консультації, прийому замовлення на прорахунок вартості ремонту певного приміщення.

Тільки у випадках, коли узгоджуються додаткові роботи, які рахуються окремо. Загалом, цифри та перелік робіт, необхідний до виконання затверджується до початку ремонту. Остаточна вартість відома вам до того, як майстри переступають поріг дому для виконання роботи.

Строки виконання ремонту – індивідуальний параметр, який залежить від декількох факторів:
 • обраний тип ремонту;
 • площа приміщення;
 • складність робіт.
Наводимо приклад: ремонт квартири в новобудові, площею 60 кв.м., триває від двох до трьох місяців. Така сама квартира, яка належить до вторинного житла потребує більше часу – приблизно 3-4 місяці. Якщо говорити про дім, то на строки також вплине і розміщення будівлі. В кожному індивідуальному випадку ми зможемо озвучити строки після того, як побачимо, з чим саме матимемо справу та складемо кошторис.

Ремонт під ключ – це комплекс послуг, який послідовно виконується однією бригадою. Ремонт розпочинається зі складання проектної частини та закінчується тільки тоді, коли квартира повністю готова до проживання. Тобто бригада майстрів віддає на руки замовника ключ від квартири, яка не тільки відремонтована, але й чиста та прибрана. Жодних додаткових робіт від вас, як нашого клієнта, не знадобиться.

Відгуки

Виконуючи ремонтні роботи, ми намагаємося вести фотофіксацію, яка згодом стає нашим своєрідним портфоліо. Всі представлені в галереї фотографії реальні, зроблені на різних етапах проведення ремонту. Незалежно від того, який вид ремонту було замовлено, процес вимагає залучення спеціалістів різного профілю. Наш комплекс послуг передбачає наявність всіх необхідних майстрів, що дозволяє зменшити кінцеву вартість за рахунок більшого об’єму роботи на окремого майстра, та дотримання домовленостей з клієнтом.

Розділ з відгуками дозволить реально оцінити якість послуг компанії «Локальний Ремонт». В жодному разі не займаємося неробством у вигляді редагування негативних думок. Кожна помилка – це привід для проведення роботи над вдосконаленням навиків, підвищення рівня кваліфікації, виявлення слабкої ланки в команді. Для отримання необхідної інформації щодо деталей співробітництва просимо звертатися до менеджерів за вказаними телефонами або шляхом заповнення онлайн форми зворотного дзвінка.

 • Photo

  Камінська Уляна

  Зазвичай відгуки не пишу, але в цьому випадку не змогла стримати емоцій. Достатньо скептично відносилася до ремонтних компаній, адже знайти відповідальних та одночасно чесних мені здавалося неможливо. Ви змінили мою думку. Виконали капітальний ремонт квартири максимально швидко і настільки ж чудово по якості.

 • Photo

  Бих Мстислав

  Класика жанра: попереднікі залиши після себе тільки розпач та глибоке невдоволення. На сімейній раді було вирішено все переробити, винайнявши іншу бригаду. Добре, що нашими рятівниками виявилися саме ви. Наслідки непрофесіоналізму та невідповідальності були стерті чисто-начисто. Ми вдячні та задоволені знайомством з вами.

 • Photo

  Костенко Євгенія

  Хочу написати відгук вдячності за бездоганно виконану роботу. Капітальний ремонт у квартирі пройшов дивовижно швидко. На протязі всього періоду не виникло жодних непорозумінь чи конфліктних ситуацій. Майстри залишили після чистеньку квартиру. Дякую за високий професіоналізм та відповідальність.

 • Photo

  Олексій Зінченко

  Ремонт в кімнаті для малюка для мене особисто став тим питанням, яке вирішити практично неможливо. Чи встигнемо? Чи правильно все буде зроблено? Чи сподобається мені результат? Та вже не вистачало часу відтягувати момент. Не жалкую, що звернулися до вас. Кімната виглядає супер, ми готові до нового жителя цілком і повністю

 • Photo

  Юрій Оливченко

  Офісний кабінет потребував втручання ремонтної компанії вже достатньо довгий час. Як завжди це буває, все не доходили руки. Нарешті вирішив привести до ладу робоче місце. Звернувся до вас з достатньо чітким розумінням того, що хочу побачити в результаті. Принципово не контролював роботу, довірився повністю. Інтуїція не підвела, отриманий результат – ідеальний кабінет. Я вдячний.

 • Photo

  Людмила Гуменюк

  Найкраща компанія з надання ремонтних послуг. Мені терміново потрібно було виконати ремонт кухні після квартирантів. Стан був просто жахливий. Вашу компанію мені порадили знайомі, які вже точно знають, про що говорять. Звернулася навіть не вагаючись, і правильно зробила, що не витрачала час на безглузді пошуки. Кухня у повному порядку, душевну рівновагу відновлено.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Які послуги надаємо?

Всі наші роботи виконуємо під ключ – від заміру та покупки матеріалів, до вивезення сміття та прибирання. В список послуг, які ми готові надати, входять:

 • Косметичний ремонт.
 • Капітальний ремонт.
 • Демонтажні заходи.
 • Ремонт будинку.
 • Ремонт квартир.
 • Ремонт в окремих кімнатах чи приміщеннях.

Незалежно від стану житла, робота над виконанням відбувається згідно певного алгоритму. Майстри для ремонту виконують замір з наступним складанням кошторису. Після виконання підготовчих робіт та узгодження плану, термінів, ціни, переходимо до наступного етапу – виконання ремонту. Розрахунок за послуги здійснюється тільки після прийому результату замовником або поетапно.
Кожна з цих послуг передбачає конкретні роботи. Пропонуємо розглянути їх більш детально.

Косметичний ремонт

Приводимо до ладу приміщення в мінімальний термін за доступною ціною

Капітальний ремонт

Розпочинається з етапу створення дизайн проекту з урахуванням комунікацій та мереж, перепланування, звукоізоляції. Рішення для приведення житла до ладу після покупки

Демонтажні заходи

Будь-які покриття, декоративні матеріали, головні несучі та неопорні стіни в кімнатах. Виконаємо перепланування приміщення

Ремонт будинку

Внутрішні та фасадні роботи, заміна даху, зведення альтанок на ділянці

Ремонт квартир

Новобудови, сталінки, хрущовки, брєжнєвки

Ремонт в окремих кімнатах чи приміщеннях

Балкон, кухня, ванна чи спальня

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, якій допоможе вирішити це питання

Перейти до тесту

Переваги Локального ремонту

Звернувшись до Локального ремонту, клієнт гарантовано отримує можливість скористатися наступними перевагами співробітництва з нами:

комплексний, системний підхід, з урахуванням побажань та бачення замовником кінцевого результату;

адекватна вартість послуг – прайс лист можна переглянути на сайті. В кожному випадку прораховуємо вартість послуг, приймаючи до уваги особливості та стан приміщення;

безкоштовний замір та розрахунок кошторису – майстри приїдуть на об’єкт з необхідним для замірів обладнанням в попередньо обговорений час. Огляд об’єкту дозволяє реально оцінити необхідний для виконання фронт робіт, матеріали, кількість працівників;

консультація менеджерів з питань надання послуги – заповнивши форму на сайті, Ви можете очікувати дзвінка від співробітника компанії вже найближчим часом. В ході розмови отримуєте можливість задавати всі питання, що цікавлять Вас відносно термінів, умов співробітництва з нами;

широкий спектр послуг – беремося за виконання робіт, незважаючи на рівень складності. Будь-яке приміщення приведемо до ладу у відповідності до того, що озвучить нам замовник та чинних норм ДБН;

можливість відслідковувати кожен етап виконання роботи. Надаємо фото та відео на вимогу клієнта, формуємо детальний звіт за запитом;

тест для перевірки, який ремонт вам потрібен – можливість дізнатися попередню вартість послуг на той ремонт, який підійде вам. Але наголошуємо, що попередні цифри саме тому так і називаються, що потребують уточнення після того, як майстер проведе огляд приміщень;

прозорість роботи – найголовніший принцип, оскільки ніхто не любить сюрпризів. А тим паче сюрпризів, які мають не дуже чесне забарвлення. Після затвердження кошторису, строків, графіку роботи, жоден з пунктів не підлягає внесенню змін. Це залізне правило, якого ми дотримуємося непохитно.

Додатково до всього сказаного хочемо ще звернути увагу на важливий момент: на всі роботи, що виконали наш прораб та майстри, надається гарантія. Термін гарантії озвучить бригадир після підрахунку кошторису. Цей невеликий, але дуже важливий нюанс стане гарантом вашого спокою та впевненості в правильності вибору ремонтної компанії.

Чому краще з Локальним Ремонтом?

Досвід роботи майстрів та виконробів - від 6 років

Виконуємо більше 450 видів ремонтно-будівельних робіт

Серед клієнтів сервісу: комерційні об’єкти та бізнес, що мають високі вимоги до якості, гарантій, знань, кваліфікації

Професійний інструмент та обладнання: Bosch, Makita, Дніпро М, DeWalt, Dino Power, Hilti, Einhell, PFT 5, Sigma, Procraft

Виконуємо більше 450 видів ремонтно-будівельних робіт

Більше 1000 задоволених клієнтів по всій Україні

Підбір майстра та бригади під індивідуальні потреби замовника виконання робіт будь-якої складності

Кваліфіковані кадри, наявність допуску до класу наслідків СС2 і СС3

Використовуємо надійні перевірені технології

Вирішуємо складні випадки в ремонті та будівництві

Бібліотека нашого досвіду, де ми постійно публікуємо актуальні статті про ремонт

Послуга “Діагностика ремонту та прийом житла у забудовника”

Можливі форми оплати — готівка, картка, безготівкова форма. Ремонтуємо та будуємо по всій Україні.

Завжди на зв'язку в інстаграмі та фейсбуці, менеджери — від 8:00 до 20:00

98% відсотків клієнтів замовляє повний комплекс послуг, і отримує гарантію на виконання

150 майстрів, які працюють у 10 бригадирів в 8 областях, і ця цифра постійно росте

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

 • Приміщення з вологістю та пліснявою
 • Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування
 • Попередній незавершений ремонт
 • Ремонт терміново
 • Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)
 • Виправити помилки попередників
 • Реалізація комплексного авторського дизайну
 • Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)
 • Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій
 • Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)
 • Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес
 • Ремонт промислових приміщень