Монтаж стелі Армстронг: вартість послуги за квадратний метр

від 165 грн

Монтаж стелі Армстронг - це популярний спосіб створення рівної і досить дешевої стелі. Монтаж стелі Армстронг є ідеальним рішенням для офісів, магазинів, громадських приміщень, житлових приміщень, лабораторій та інших приміщень, де потрібна стійкість до вологості та вогню. Вона важлива для замаскування проводки та систем кондиціонування повітря, а також для спрощеного ремонту комунікацій чи окремих частин стелі.

Ремонт квартри

Етапність робіт включає підготовку поверхні, встановлення каркасу та монтаж плит. Одеса та область.

FAQ

Так, установка підвісних конструкцій входить до ціни. Вказана на сайті вартість включає фінальну ціну за квадратний метр роботи з навісною стелею, без врахування монтажу світильників.

Для монтажу стелі Армстронг використовуються гіпсокартонні, металеві та мінеральні плити.

Етапи монтажу стелі Армстронг включають встановлення підвісних конструкцій, розміщення плит та їх закріплення.

Час монтажу залежить від розміру та складності приміщення, середній термін монтажу в одній кімнаті становить від 1 до 3 днів.

Монтаж підвісних стель Армстронг має багато переваг, серед яких звукопоглинання, естетичний вигляд, можливість монтажу висячих конструкцій та освітлення. Також власники комерційних приміщень обирають Армстронг за відносну бюджетність, швидкість монтажу, та простоту в обслуговуванні.

Термін монтажу залежить від обсягу робіт. Зазвичай, на монтаж стелі Армстронг розміром 100 м² мають піти від 2 до 4 днів.

Так, можливе встановлення підсвічування на стелю Армстронг. Це може бути як підсвічування LED-лампами, так і установка освітлення висячої конструкції.