Кладка мозаїки: ціни

від 620 грн

Кладка мозаїки виконується невеликими керамічними плитками. Мозаїкою облицьовують стіни, підлогу, сходи вологих приміщень, ванних кімнат, басейнів. Скільки коштує кладка мозаїки? Ціна залежить від матеріалу (глазурований чи ні, скляний чи керамічний або смальтовий, на фользі чи на сітці) та визначається площею кладки плитки в м2 (викласти кухонний фартух, рамку, орнамент). Одеса та область.

Ремонт квартри

Мозаіка – популярний декор для вологих приміщень (ванна, кухня). Захищає стіни від вологи та цвілі. Послуга замовляється при оздобленні ванної, кухні, санвузла, приміщення та чаші басейну. Мозаїчна підлога має високу довговічність й проста в догляді.

FAQ

Кладка мозаїки – складний процес, необхідний майстер. Плитка, укладена власноруч, часто має нерівну поверхню. Якщо клейова суміш була невірно підібрана, мозаіка може відпадати.

Для підлоги необхідно замовити мозаїку з шерехуватою поверхнею, для запобігання ковзанню та падінню. Викладати стіни можна гладкою плиточкою.

Мозаїчна кладка стійка до вологості, температурних коливань, агресивних речовин, термін її експлуатації, при правильному укладанні, складає більше 300 років.

Дешевим варіантом є скляна плитка. Але у скла менше стійкість до коливань температури. Кольорове скло має гарний вигляд на вікнах, декоративність на непрозорих стінах знижена.