Ремонт ванної кімнати, санвузла під ключ | Львів, актуальні ціни

Підберемо компанію з нашої бази перевірених спеціалістів під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту скерує до вас керівника проекту.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Приклади робіт

Ремонт ванної та туалету під ключ у Львові

Спеціалісти сервісу «Локальний ремонт» пропонують комплексне внутрішнє оздоблення ванних кімнат, а також санвузлів у квартирах і приватних будинках. Наш сервіс має не тільки кваліфікованих технічних фахівців, а й співпрацює з дизайнерами інтер'єрів, дистрибуторами та виробниками кахельної плитки для стін та підлоги, меблів, сантехніки, світильників, дверей.

 • На послуги з ремонту, за вашим бажанням, укладається договір.
 • Розрахунок кошторису максимально зрозумілий і прозорий.
 • Сума витрат на послуги прописана документально та не змінюється.
 • Ви оплачуєте надані послуги поетапно, за актами наданих послуг.
 • Терміни ремонту ванної заздалегідь узгоджені.
 • Ми самі закуповуємо та доставляємо матеріали та розхідники.

Відповіді на питання про ремонт санвузла

Вартість ремонту ванної включно з заміною комунікацій варіюється від 6000 до 10000 за квадратний метр, ціну з матеріалами необхідно рахувати окремо. Точніша вартість залежить від міста, стану приміщення та особистих побажань. Для розрахунку вартості саме вашого ремонту залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Важливо, щоб бюджетний ремонт не перетворився в дешево і погано. Для цього наші менеджери при консультації з’ясовують, яка конкретно проблема виникла та чому важливо зробити ремонт ванної. Вже базуючись на ваших відповідях, ми зможемо запропонувати найкраще бюджетне рішення.

Дивлячись який ремонт, проте в 80% випадків не можна. При заміні сантехніки часто є потреба перекрити стояк, що в свою чергу унеможливлює користування ванною в широкому розумінні. На капітальний ремонт ванної ми рекомендуємо своїм клієнтам з’їхати з квартири, або планувати його на період відпустки.

Взагалі, ремонт під ключ означає що ви “віддаєте ключ” керівнику ремонтного проекту, і більше ні про що не думаєте. Відповідно, з ванною та туалетом, один керівник організовує роботу всієї команди від будівельників на демонтаж, до сантехніків та спеціалістів з укладки плитки.

Ми рекомендуємо своїм клієнтам планувати ремонт ванної кімнати на відпустку, або на період, коли в житлі ніхто не буде знаходитись. Під час ремонту ванна не надається до експлуатації. Ремонт ванної супроводжується перекривом стояків, підвищеною пильністю та шумністю. Щодо пори року – тут немає ідеального рішення.

Капітальний ремонт у ванній кімнаті – ціни (Львів), особливості їх формування

"Чому ремонт ванної це так дорого, та як зробити бюджетний ремонт санвузла?". Таке питання часто чують наші менеджери. Вартість ремонту складається з:

 • Демонтажних робіт. В випадку вторинки це стара плитка, труби, стяжка та чорнові покриття. В новобудовах повністю або частково демонтуємо стяжку для прокладення нових комунікацій;
 • Розключення електрики та сантехніки. Використовуємо виключно якісні матеріали - це ваша безпека та спокій;
 • Чорнові та чистові роботи, декор: гідроізоляція, стяжка, чорнова штукатурка, кладка плитки або фарбування, монтаж навісного обладнання та сантехніки.
Подивитись прайс
Photo
Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Вирізання отворів в плитці від 105 грн. Встановлення ванни від 1840 грн.
Встановлення змішувача від 1455 грн. Встановлення посудомийки/пралки від 485 грн.
Грунт бетонконтакт від 45 грн. Грунт поверхні від 20 грн.
Гідроізоляція від 120 грн. Демонтаж ванни від 335 грн.
Демонтаж кутника від 40 грн. Демонтаж плитки від 75 грн.
Демонтаж умивальника/рукомийника від 150 грн. Демонтаж унітазу/інсталяції від 205 грн.
Душ та встановлення трапу від 855 грн. Електрична точка від 190 грн.
Кладка мозаїки від 540 грн. Кладка плитки від 330 грн.
Кладка фризу від 175 грн. Кладка цегли від 295 грн.
Монтаж LED стрічки від 150 грн. Монтаж гігієнічного душу від 837 грн.
Монтаж котла від 598 грн. Монтаж куточків на плитку від 80 грн.
Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 232 грн. Монтаж ревізійного люку з плитки від 720 грн.
Монтаж регулятора теплої підлоги від 207 грн. Монтаж рушникосушарки від 410 грн.
Монтаж світильників від 100 грн. Монтаж умивальника від 569 грн.
Мікроцемент від 560 грн. Нанесення рідких шпалер від 160 грн.
Натяжна стеля від 310 грн. Обшивка інсталяції від 1180 грн.
Підключення датчиків, слаботочка від 135 грн. Підріз плитки під 45° від 175 грн.
Сантехнічна точка від 370 грн. Стяжка підлоги від 210 грн.
Тепла підлога від 190 грн. Укладка лінолеуму від 115 грн.
Фарбування від 95 грн. Фугування плитки від 40 грн.
Шпаклівка під фарбування від 160 грн. Штукатурка під маяки від 200 грн.
Шумоізоляція від 290 грн.
Вартість кожного конкретного виду робіт представлена ​​в прайс-листах, з якими ви можете ознайомитися на сервісі «Локальний ремонт». Ремонт ванної буде служити вам довго. Ми більш ніж впевнені що ви стикались з найбільшими проблемами та незручностями в оселі саме в ванній. Дозвольте собі позбутись вічних викликів сантехніка, зробивши ремонт один раз, але якісно.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберемо ремонтну команду під особливості вашого житла, бажаного ремонту та класу матеріалів. Заповніть форму заявки, менеджер відділу турботи зателефонує вам і допоможе вирішити ремонтний запит без нервів та в вашому бюджеті.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, який допоможе визначитись та зорієнтуватись в вартості.

Перейти до тесту

Особливості роботи під час ремонту ванної кімнати

У монтажні роботи входять: заміна електропроводки, розеток, освітлювальних з'єднань, вентиляційних каналів, а також розведення труб у ванній кімнаті (водопровідних та каналізаційних). Наші місцеві команди (Львів) працюють над підвищенням кваліфікації та коректним плануванням робіт, щоб ви отримали гарну, функціональну та безпечну ванну.

Підготовка до ремонту санвузла

В першу чергу виконується демонтаж старих оздоблювальних матеріалів, сантехніки, труб, кабелів та вентиляції. Якщо це житло в новобудові - керівник проекту проводить діагностику наявних комунікацій, та надає рекомендації щодо подальших робіт.
Далі, проводиться комлекс робіт з гідроізоляції, заливається стяжка підлоги, стіни вирівнюються цементною штукатуркою.

Монтаж керамічної плитки

Наші клієнти надають перевагу укладці плитки в ванній, на підлогу та стіни. Її укладання досить трудомістке і вимагає великої точності. На попередньо підготовлену основу за допомогою гнучкого плиткового клею виконується укладання плитки.
Після приклеювання кахлю шви заповнюються затіркою. Залежно від формату плитки, фактури та передбачуваної інтенсивності використання застосовують цементні або епоксидні фуги.

Альтернативне оздоблення ванної - фарбування, декоративні штукатурки та камінь

Як на рахунок особливого рішення в ванній? Наші спеціалісти працюють з різними матеріалами для оздоблення, функціональними для ванної, і при цьому які виглядають менш заїжджено, ніж плитка.

 • декоративна штукатурка або мікроцемент прості в догляді, і при цьому більш бюджетні та цікаві для ока, ніж плитка;
 • водостійка, миюча фарба є безсмертною класикою не тільки для вітальні. Різноманіття рішень добралось і до санвузлів;
 • декоративний камінь, гіпсові плити або ж повноцінна ліпнина. Для справжніх поціновувачів об'єму та фактури.

Що робити зі стелею в ванній?

Коли підлога та стіни готові, переходимо до фінального етапу оздоблювальних робіт – стелі. В санвузлі стеля повинна бути:

 1. вологостійкою, відпірною до плісняви та високих температур;
 2. простою в обслуговуванні та прибиранні, а в разі потреби вся стеля або її частина легко ремонтувалась.
Під обидва ці критерії підходить натяжна стеля, або ж штукатурка з фарбуванням. Деколи клієнти віддають перевагу вологостійкому ГКЛ.

Встановлення сантехнічного обладнання

Перед тим, як замовити сантехнику для ванної, необхідно обов'язково перевірити наявність усіх комунікацій та з'єднань, спланувати простір приміщення. Саме тому цей етап робіт разом з вами приймає керівник проекту.
(Львів) місто, яке багате на магазини сантехніки. Підібрати найкраще обладнання допомагає керівник проекту, або сантехнік. Проводиться монтаж змішувачів, унітазу або інсталяції, ванної чи душового трапу, рушникосушки або теплої стіни.

Монтаж освітлення у ванній кімнаті

Найпопулярнішими для санвузла є точкові світильники та бра, зокрема тому що вони не займають багато простору. Також можна зробити приховане підсвічування стелі за допомогою світлодіодної стрічки. Рівень водостійкості світлодіодних ламп IP65 і IP67 – це норма для ванн та душових кабін, яка гарантує непроникність водяних струменів під будь-яким кутом. Світильники біля раковини повинні мати клас захисту до IP44 та гарантувати захист від бризок води.

Безпека вашої родини починається з ванної. Ми пропонуємо нашим клієнтам монтаж систем антипотом та автоматики, яка буде перекривати воду та електрику в разі затоплення житла.

Завершальні штрихи в ремонті С/В Двері встановлюються у ванні лише тоді, коли вже пофарбовані стелі, а на стінах і підлозі укладена кахельна плитка. Монтуємо вентиляційний люк. Завершальних штрихів санвузлу надає декор: полички та шторки, дзеркало, різноманітні тримачі, коврики та навіть вазони.

Ми можемо як виконати ваш авторський задум щодо оздоблення, так і залучити окремого спеціаліста до цього етапу.

На всі роботи, що виконали наші місцеві команди, надається гарантія. Термін гарантії озвучить керівник проекту після підрахунку комерційної пропозиції.

Послуги ремонтних робіт на сервісі «Локальний ремонт»

Замовляючи професійний ремонт ванної кімнати та туалету під ключ через наш сервіс (Львів), ви отримуєте:

 • гарантію фіксованої ціни – без прихованих витрат;
 • послуги дизайнера – від проектування, підбору матеріалів та авторського нагляду за виконанням облаштування ванної до приймання готового до використання приміщення;
 • оздоблювальні матеріали під ваш бюджет: від вітчизняних або зарубіжних виробників;
 • можливість розроблення різних варіантів оздоблення за допомогою підбору меблів, освітлення, додаткових елементів та обладнання для ванної кімнати;
 • своєчасну здачу готового об'єкта у встановлені договором строки.
Мета сервісу «Локальний ремонт» – задовільнити потреби кожного клієнта. Результатом ремонту ванн, виконаних нашою командою, є повністю функціональні приміщення, що поєднують стильні інтер'єрні рішення з повсякденним комфортом.

Photo

Що включає в себе ремонт ванної кімнати під ключ?

Демонтажні роботи

демонтаж старої плитки, шпалер, сантехніки, освітлювальних приладів, дверей тощо. Вивезення будівельного сміття командою вантажників.

Підготовчі роботи

вирівнювання, ґрунтування, відповідна гідроізоляція стін та підлоги; стяжка підлог (за потреби); прокладання вентиляційних каналів.

Сантехнічні роботи

заміна стояка та правильне розведення труб у ванній кімнаті, заміна каналізаційних труб. Монтаж лічильників води, фільтрів, датчиків протічки, колекторів водопостачання і теплої підлоги.

Електромонтажні роботи (Львів)

Розключення кабелю, монтаж автоматики, реле, трансформаторів. Встановлення розеток, вимикачів, освітлення (точкові світлодіодні лампи, настінні бра та ін.).

Роботи зі стелею, підлогою та стінами.

Плиткові роботи: укладання кахлю на стіни і підлогу, затирання швів керамічної плитки. Встановлення рейкового або підвісного стельового покриття.

Установка сантехніки, меблів та обладнання для ванної кімнати:

душова кабіна, ванна, раковина, крани, змішувачі, унітаз, пральна машина (з підключенням та тестовим запуском), полички, тумба, шафа, дзеркало і навіть такі дрібні елементи, як настінні вішалки , гачки, тримачі для рушників, паперотримач.

Збирання дверних коробок та монтаж дверей:

встановлюються лише після облицювання стін та підлоги, а також оздоблення стелі.

Ми працюємо в Львові:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та оперативно вирішити ремонтні питання. Можна переконатись, що бригада, якій ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в житловому комплексі поблизу, або сусідньому будинку. Сервіс "Локальний ремонт" проводив ремонт ванни в місті Львові в районах: Брюховичі, Малехів, Замарстинів, Левандівка, Великі Кривчиці, Холодновідка, Залізничний, Франківський, Скнилів, Майорівка, Личаківський, Сихів, Боднарівка, Шевченківський, Рясне, Підзамче.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

Приміщення з вологістю та пліснявою

Виправити помилки попередників

Попередній незавершений ремонт

Ремонт терміново

Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)

Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування

Реалізація комплексного авторського дизайну

Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)

Ремонт промислових приміщень

Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)

Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес

Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій