Розумний дім: прайс монтажу у Луцьку та області

Система Розумний дім: особливості, вартість монтажу в Луцьку та області

Уявіть сценарій, коли ви приходите додому, відкриваєте двері електронним ключем, тепла підлога вже нагрілась до комфортної температури, і ви поза домом були повністю спокійні дякуючи сигналізації та системам пожежної безпеки і датчику антипотоп. Немає постійних перевитрат коштів на електрику та опалення через інтегровану систему контролю температур по окремих кімнатах, в оселі постійно чисте повітря дякуючи контролю вентиляції, а при бажанні по дорозі додому можна ввімкнути чайник та мультиварку. Це все реально дякуючи комплексній системі розумного дому, та контролю через додаток:

 • побутових приладів;
 • освітлення в залежності від погоди та часу доби;
 • кліматичних та вентиляційних систем;
 • домашньої сигналізації, системи відеоспостереження, протипожежних та антипотоп датчиків;
 • системи поливу, замикаючих пристроїв воріт, гаража, вхідних та міжкімнатних дверей.

Photo

Якщо говорити про технічний бік системи Розумного Дому – це окремий випадок Інтернету речей, системи обміну інформаційними даними. Система "Розумний дім" дозволяє вам створювати сценарії користування її під ваші особисті потреби, а також дає можливість віддаленого контролю та керування з будь-якого гаджета - телефону, планшета, ноутбука.

Замовити встановлення системи

Замовити монтаж системи Розумного будинку під ключ (складання проекту, розробку сценаріїв, налаштування), телефонуйте або замовте зворотній дзвінок. Наші інженери складуть для вас варіант Smart House під ваші потреби та бюджет.

Ми працюємо з усіма відомими в Україні компаніями-виробниками систем Розумного дому – Z-Wave, ZigBee, Fibaro, Home Athom, Aqara, Broadlink, Qubino, SonOff, Aeotec, ConnectHome, Livolo, а також Ajax.

Записатись на зустріч з керівником проекту

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Що входить в технологію Розумного дому?

Технологія Smart House заснована на взаємодії трьох основних типів пристроїв:

 • контролера (або хаба) - головного компонента Розумного будинку, що виконує керуючу функцію, і здатний підтримувати роботу до 220 пристроїв;
 • сенсорів - що збирають інформацію про зміну зовнішніх даних (датчиків руху, відкриття або закриття замків, порушення периметра, температури та вологості, витоку води, газу, а також задимлення);
 • актуаторів - виконуючих пристроїв (розумних вимикачів та розеток, клапанів та реле, клімат-контролерів, сигналізації тощо).

Які переваги дає система "Розумний дім"?

Система “Розумний дім” набула активного розвитку лише з 2010-х років. З розвитком технологій наші будинки наповнювалися все більшою кількістю "розумної" техніки з таймерами та наборами автоматичних функцій. Всюди лежали і постійно губилися пульти дистанційного керування - від телевізора, музичного центру, домашнього кінотеатру, кондиціонера, штор тощо. Дякуючи системі Розумного будинку весь контроль лежить у ваших руках - а точніше - в вашому смартфоні.

Економія часу

Система Розумний будинок позбавить вас необхідності піти з одного кінця квартири чи дому в інший, щоб ввімкнути або вимкнути радіатор або теплу підлогу, подивитися хто прийшов і стукає в двері або що відбувається в сусідній кімнаті.

Photo
Photo
Photo

Безпека

Одна з найважливіших функцій Smart House – захист вашої родини та житла від:

 • незаконного вторгнення;
 • пожежі та задимлення;
 • витікання газу;
 • протікання води.

У разі проникнення, спроби злому, розбиття вікна система надсилає сповіщення на ваш мобільний телефон, викликає службу охорони, вмикає камери спостереження та веде запис того, що відбувається. У разі пожежі Розумний будинок активує систему пожежогасіння, перекриває газ, викликає екстрені служби, а для припинення витоку води або газу система перекриває труби.

Photo

Енергозбереження

Smart House – це вигідне рішення для економії ваших витрат:

 • до 40% на електроенергію, за рахунок датчиків освітленості, клімат-контролю, центрального вимикача, яким при виході з оселі можна вимкнути всю електрику в домі (крім холодильника);
 • до 25% на воду, за рахунок автоматичних датчиків подачі води, системи антипотоп;
 • до 35% на природний газ дякуючи клімат контролю та перекриву газу при виході з дому.
Photo
Photo

Контроль

Система відеоспостереження дозволяє вам у будь-який час стежити за тим, що відбувається у вашому житлі за вашої відсутності. Чим займаються наймані працівники - няні, покоївки, садівники, або ж чи в порядку житло під час відпустки. Щоб ваші діти не сиділи ночами в комп'ютері, можна налаштувати відключення розеток у дитячій кімнаті в заданий період часу.

Photo

Турбота

Система Smart House - помічник для догляду за лежачим хворим або літнім родичем, за дітьми, а також за вашими домашніми вихованцями і навіть за кімнатними рослинами. У заданий час Розумний будинок нагодує вашого собаку чи кота, поллє квіти. А якщо ви є власником присадибної ділянки, система поливатиме ваш сад згідно з встановленим вами графіком.

Місцеві спеціалісти сервісу “Локальний Ремонт” здійснюють проектування та встановлення систем “Розумний дім” під ключ, а також окремих його компонентів у квартирах, приватних будинках, дачах та інших видах нерухомості з гарантією та сервісним обслуговуванням.

Photo

Підберемо компанію з нашої бази перевірених спеціалістів під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту скерує до вас керівника проекту.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Комфорт

Photo

Розумний будинок працює на ваш комфорт, та підтримує на виставленому рівні:

 • температуру повітря, вологість та провітрювання в окремих кімнатах та всій квартирі чи будинку;
 • освітленість відповідно до погодних умов та часу доби, а також до бажаного сценарію використання (ранок, домашній кінотеатр, гості).

Можливе налаштування безлічі сценаріїв використання: вечір з приглушеним світлом, зниженою температурою повітря та підготовкою до сну; ранок з автоматичним відкриттям штор та пробудженням від натурального світла, приготуванням кави; сценарій "пішли", коли при виході з дому все обладнання ставиться на економний режим, вимикається більшість розеток, вмикається сигналізація та відеонагляд.

Готові рішення Розумний будинок: Ціни

Стартовий пакет включає набір основних функцій і відрізняється невисокою ціною, якщо говорити про таких популярних виробників, як Ajax або Broadlink. Це базовий набір датчиків та системи для квартири: охоронна система, датчики відкриття дверей та вікон.

Крім стандартних наборів компонентів, рішення для Розумного дому можуть підбиратися інженерами індивідуально. Крім звичної сигналізації, антипотопу та пожежної сигналізації, можна встановити термостати та регулятори на батареї, фанкойли з рекуперацією повітря, різні сценарії освітлення та пристрої автоматизації житла. Щоб попередньо дізнатися, скільки коштує система Розумний дім під ваші потреби, дзвоніть нашим фахівцям.

Подивитись прайс
Photo
Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Електрична точка від 210 грн. Закладення штроб (малих) від 37 грн.
Кладка кабелю від 20 грн. Монтаж LED стрічки від 155 грн.
Монтаж кондиціонера від 3315 грн. Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 235 грн.
Монтаж світильників від 120 грн. Монтаж трансформатора від 135 грн.
Підключення датчиків, слаботочка від 130 грн. Підключення електролічильника від 408 грн.
Світильник Армстронг від 175 грн. Установка електрощитка від 398 грн.
Місцеві команди з керівниками проектів від сервісу «Локальний Ремонт» пропонують помірні ціни на всі види робіт. Щоб отримати прайс на послуги чи зробити попередній розрахунок проєкту, достатньо зателефонувати менеджеру сервісу та записатись на зустріч з керівником проекту.
Комплексний ремонт під ключ в Луцьку: ціна за м2, фото робіт | Локальний Ремонт