Ремонт кухні | Україна

Підберемо бригадира з нашої бази перевірених дипломованих спеціалістів точно під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту та запропонує на вибір майстрів, з детальною інформацією про них.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, якій допоможе вирішити це питання

Перейти до тесту

Ціни на ремонт кухні

Вартість послуг з ремонту на кухні розділяється на дві частини – відновлення самого приміщення, та заміна меблів. Вартість заміни меблів формується індивідуально, та залежить від типу та вигляду кухонної забудови і побутової техніки до встановлення.
Відновлення самого приміщення теж вираховується індивідуально, проте є зрозумілі вилки в які можна вкластись:

 • Косметичний ремонт кухні – тобто коли вигляд кухні потрібно просто освіжити, без тривалих робіт – вартість за квадратний метр коливається від 1400 до 2800 гривень за квадратний метр. Цей варіант найбільш бюджетний;
 • Капітальний ремонт кухні без заміни комунікацій – заміна покриттів та реорганізація простору – від 2000 до 3400 грн/кв.м.;
 • Капітальний ремонт кухні з заміною комунікацій – труби та електрика, плюс заміна покриттів та перепланування – від 2500 до 4500 грн/кв.м.. В цю ж ціну приблизно виходить ремонт кухні в новобудові;
 • Дизайнерський ремонт кухні – вилки залежать від актуальності комунікацій на кухні. Для розробки дизайну та роботи по ньому до стандартної вартості потрібно дораховувати від 150 до 700 гривень на квадратний метр.
Photo
Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Вирізання отворів в плитці від 90 грн. Встановлення змішувача від 426 грн.
Встановлення посудомийки/пралки від 475 грн. Грунт бетонконтакт від 60 грн.
Грунт поверхні від 20 грн. Гідроізоляція від 115 грн.
Демонтаж кутника від 40 грн. Демонтаж плитки від 95 грн.
Демонтаж умивальника/рукомийника від 148 грн. Електрична точка від 280 грн.
Кладка мозаїки від 670 грн. Кладка плитки від 415 грн.
Кладка фризу від 240 грн. Кладка цегли від 320 грн.
Монтаж LED стрічки від 150 грн. Монтаж вагонки від 75 грн.
Монтаж котла від 615 грн. Монтаж куточків на плитку від 77 грн.
Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 415 грн. Монтаж подрібнювача рештків їжі від 955 грн.
Монтаж ревізійного люку з плитки від 115 грн. Монтаж світильників від 150 грн.
Монтаж умивальника від 550 грн. Мікроцемент від 550 грн.
Нанесення рідких шпалер від 155 грн. Натяжна стеля від 305 грн.
Поклейка бамбукових/коркових шпалер від 185 грн. Поклейка шпалер від 100 грн.
Підріз плитки під 45° від 200 грн. Сантехнічна точка від 400 грн.
Стяжка підлоги від 230 грн. Тепла підлога від 220 грн.
Укладка ламінату від 130 грн. Укладка лінолеуму від 130 грн.
Фарбування від 85 грн. Фугування плитки від 40 грн.
Шпаклівка під фарбування від 120 грн. Штукатурка під маяки від 170 грн.
Шумоізоляція від 300 грн.
Компанія «Локальний Ремонт» пропонує помірні ціни на всі види робіт. Що б отримати прайс на послуги чи зробити попередній розрахунок проєкту, достатньо зателефонувати менеджеру компанії та записатись на безкоштовний замір.

Ремонт кухні під ключ

Ремонт та оздоблення кухні передбачає не тільки демонтаж старих меблів та розстановку нових, але й складну роботу, що вимагає залучення різних фахівців. Незалежно від того, чи йдеться про кухню в приватному будинку або в квартирі, до ремонту слід добре підготуватися, щоб позбавити себе непотрібних витрат, тяганини та стресу.

Image item
Image item
Сервіс «Локальний Ремонт», що базується в Україні, пропонує професійні та комплексні послуги в галузі ремонту і внутрішнього оздоблення кухонь «під ключ». Ми маємо багаторічний досвід роботи, безліч успішних впроваджень та задоволених клієнтів.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Ремонт кухні: особливості, етапи, вартість робіт

Кухня – особливе приміщення в домі. Саме тут відбуваються найтепліші зустрічі з рідними, проходять сімейні вечори. Вимоги до організації корисного простору кухні завжди високі. Комфортна кухня повинна бути комфортною, гарною, затишною та функціональною.
Для того, щоб досягти такого результату необхідно чітко спланувати простір з урахуванням побажань та вимог. Це достатньо складна задача, яку найкраще довірити професіоналам. Це ж правило діє по відношенні до реалізації запланованого ремонту.

Ремонт кухні під ключ

Ремонт кухні під ключ в Хмельницькому розпочинається зі складання дизайн-проекту або одразу демонтажу, якщо потреби в дизайні немає. Це найважливіший етап, на якому узгоджуються всі дрібниці майбутньої кімнати. Особливістю послуги можна назвати абсолютну непричетність господарів до процесу ремонту. Ви довіряєте приміщення майстрам, а після того, як все необхідні роботи будуть завершені, приймаєте результат. Не потрібно думати про закупівлю та постійне поповнення будівельних матеріалів, пошук підрядчиків для виконання кожного етапу ремонту, вивіз сміття. Це вигідне та практичне рішення, яке дозволить отримати кухню мрії.

Коли замовляти плитку, вікна і т.д.?

Виконуючи ремонт на кухні своїми силами ви повинні постійно тримати в пам’яті не тільки послідовність виконання робіт, але й необхідність замовлення необхідних матеріалів. Довіривши свою кухню майстрам Хмельницького, можна бути спокійним, адже ми виконаємо заміри та замовимо плитку, вікна, оздоблювальні матеріали, побутову техніку з урахуванням бюджету та побажань замовника. Також, можемо надати детальну консультацію щодо рекомендованих термінів замовлення матеріалів.
Вікна, наприклад, можна встановлювати до проведення чистових робіт. Плитка монтується після проведення чорнових робіт. Для того, щоб не затягувати процес ремонту та вчасно здати роботу, ми піклуємося про те, щоб необхідні матеріали були вчасно підвезені на об’єкт.

Облаштовуємо робочу зону

Робоча зона – найважливіша частина будь-якої кухні. До її складу входять:

 • мойка - рукомийник та автоматична;
 • кухонна плитка з духовкою;
 • фартух (фартух може бути зі скла, викланий керамогранітом);
 • кухонний меблевий гарнітур;
 • побутова техніка.
Робоча зона має проектуватися у відповідності до золотого правила робочого трикутника. Головними зонами цього простору вважаються раковина, біля якої власник проводить 60% часу. Плита, як другий елемент трикутника, повинна розташовуватися недалеко від обідньої групи, але при цьому не заважати проходу. Холодильник краще запланувати у кутку кухні. Зона робочого трикутника не повинна перебільшувати 5-7 метрів.
В залежності від розміру та особливостей кімнати, планувальне рішення кухні може бути П-образним, Г-образним, паралельним, острівним, лінійним. Допомога професійних дизайнерів сприятиме кращому плануванню ергономіки кухні. Майстри виконають оздоблювальні та монтажні роботи відповідно до затвердженого плану.

Виготовлення кухонної фурнітури

Від якості фурнітури залежить комфорт перебування власника на кухні. Можна замовити дешеві варіанти в місті Україна, які вже дуже скоро вийдуть з ладу, потребуючи негайної заміни. А можна довірити рішення цього завдання нам. Якісна фурнітура працює тихо, плавно, виготовляється з якісних матеріалів. Та головне, не дозволить зіпсувати вам настрій прикрими збоями на протязі довгого проміжку часу.

Проведення електрики і світла

Окремий етап ремонту, оскільки саме від кухонного освітлення залежатиме комфорт та затишок у приміщенні. Можна встановити лише один світильник, якщо саме такого рішення буде достатньо для освітлення всієї площі.
Для середніх та великих кухонь ми заплануємо та виконаємо розведення комунікацій під точкові світильники над зоною мийки, плити та над стільницею. Не варто забувати про те, що найкращим джерелом світла вважається вікно. Ми допоможемо розмістити меблі таким чином, щоб забезпечити максимально велику кількість сонячних променів до самих дверей кухні.

Підлога та стеля

Стелю можна облаштувати будь-яким матеріалом, який ви вважатимете за найкращий. Матеріал та конструкцію обирайте з урахуванням бюджету. Ми виконаємо монтажні роботи, незалежно від складності поставлених задач. Матеріалами для стелі може стати гіпсокартон, тканина, ПВХ, вагонка.
Відносно підлоги, то найкращим варіантом стане матеріал, який стійко витримуватиме всі негаразди та складнощі, які гарантовано спіткають покриття в процесі експлуатації кухні. Це може бути плитка, дерево, камінь або лінолеум.

Додатково до всього сказаного хочемо ще звернути увагу на важливий момент: на всі роботи, що виконали наш прораб та майстри, надається гарантія. Термін гарантії озвучить бригадир після підрахунку кошторису. Цей невеликий, але дуже важливий нюанс стане гарантом вашого спокою та впевненості в правильності вибору ремонтної компанії.

Залишити заявку на консультацію менеджера.

Щось пішло не так, у нас технічні неполадки. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968

Дякуємо за ваше звернення! Ми зконтактуємось з вами на протязі години.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберіть собі бригадира з перевірених Локальним Ремонтом під свої побажання щодо стилю ремонту, бажані терміни завершення та навіть під ваш характер. Просто заповніть форму і менеджер відділу турботи зателефонує вам і підбере на вибір декілька підходящих бригадирів.

Відповіді на розповсюджені питання

Вартість ремонту кухні в хрущовці варіюється від 2000 до 4000 за квадратний метр. Точніша ціна залежить від міста, стану приміщення та особистих побажань. Для розрахунку кошторису саме вашого ремонту залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Залежить від стану кухні та ваших побажань, проте ми рекомендуємо робити заміну комунікацій заразом. З нашого досвіду, такий ремонт вартує від 2500 до 5200 гривень за квадратний метр, включно з дизайном.

Як казали раніше, вартість послуг складається з робіт по самому приміщенню, та виготовлення і встановлення меблів. До загального бюджету дораховують і вартість матеріалів. Включаючи всі ці статті витрат, можна сміливо говорити про вартість 7-10 тисяч гривень за квадратний метр по підлозі.

З гордо піднятою головою! Як кажуть – біль тимчасовий, а результат назавжди. Кухня це приміщення, де ремонт роблять два-три рази на життя. На нашу думку, це розуміння дозволить справитись з моральними складнощами під час ремонту кухні. З фізичними та організаційними – дозвольте впоратись нам!

Бюджетний, найпростіший ремонт можна зробити приблизно за два тижні, капітальний ремонт по дизайнерському рішенню може зайняти до двох місяців.

Загальний алгоритм такий:
 • Демонтаж старих покриттів та комунікацій;
 • Встановлення нових комунікацій;
 • Чорнові та підготовчі роботи;
 • Чистові роботи;
 • Встановлення меблів, декор;
 • Вивіз сміття та завіз посуду.

 • Фінальні побажання щодо вигляду кухні, адже він залишиться з вами надовго;
 • Розташування труб та розеток, для підключення всієї побутової техніки;
 • Передбачити витяжку та вентиляцію.

В першу чергу, потрібно звернутись до постачальника газу – проконсультуватись з ними чи це взагалі можливо, і на яких умовах. Далі вже по ситуації – ЖЕК або приватний постачальник займається обслуговуванням абонементів, і повинен відправити до вас майстра.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

 • Приміщення з вологістю та пліснявою
 • Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування
 • Попередній незавершений ремонт
 • Ремонт терміново
 • Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)
 • Виправити помилки попередників
 • Реалізація комплексного авторського дизайну
 • Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)
 • Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій
 • Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)
 • Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес
 • Ремонт промислових приміщень