Нанесення мікроцементу на стіни та підлогу: ціни

Мікроцемент – це сучасний технологічний матеріал для оновлення інтер'єру, який дозволяє створити різноманітні текстури та ефекти. Матеріал має високу міцність та довговічність, дозволяє створювати ефектні текстури та кольорові рішення.

Ремонт квартри

Використовується при ремонті квартир у сучасному стилі, реконструкції приміщень, створенні оригінальних елементів декору. Етапи робіт включають: чорнову підготовку поверхні, нанесення шарів мікроцементу, фінішну обробку. Кропивницький та область.

FAQ

Мікроцемент має більш дрібну фракцію, що дозволяє отримати гладкі поверхні і різноманітні текстурні ефекти. За рахунок однорідності покриття туди не забивається бруд чи волога, не з’являється пліснява, та не вимивається пісок як зі звичайного цементу.

Так, мікроцемент – це водостійкий матеріал, який ідеально підходить для вологих приміщень. Термін експлуатації поверхні вимірюється в десятках років.

Мікроцемент має високу міцність, стійкість до зносу, абразивності, водонепроникність. Можливість нанесення на різні поверхні та створення ефекту монолітності.

Так, можна наносити мікроцемент на підлогу. Мікроцемент - це матеріал, який відрізняється високою міцністю і зносостійкістю, тому його часто використовують як покриття для підлог. Однак, слід мати на увазі, що перед нанесенням мікроцементу на підлогу, необхідно зробити підготовчі роботи та встановити правильну систему грунтовок та захисту для забезпечення оптимального результату.

Так, поверхня повинна бути рівною та чистою перед нанесенням мікроцементу. Для цього ми попередньо грунтуємо поверхню, за потреби наносимо штукатурку під маяки, або ж зашиваємо стіну гіпсокартоном з шумоізоляцією.