Демонтаж штукатурки: ціни

від 82 грн

Демонтаж штукатурки – це підготовка стін, в ході якої поверхня очищається від старого покриття (при капітальному ремонті) або від ушкоджених ділянок (при косметичному). Виконуємо демонтаж штукатурки (Кропивницький та область) – гіпсової, вапняної, цементної, глиняної, декоративної та фасадної. Вивозимо будівельне сміття. Потребує використання будівельного інструмента – дрилі, болгарки, шліфувальної машинки, перфоратора. Утворює велику кількість пилу та бруду. Комплекс робіт включає вивезення уламків старої глини, вапна, гіпсу.

Ремонт квартри

Демонтаж штукатурки є початком ремонтних робіт. Після нього виконують видалення плям, плісняви (при наявності), вирівнювання та зачищення нерівностей, наступне шпаклювання та грунтування поверхні.

FAQ

Демонтаж штукатурки включає видалення старого покриття та вивіз будівельного сміття.

Кількість пилу залежить від матеріалу, який видаляється. Найбільш брудним є демонтаж старої глиняної штукатурки. Вапняна – утворює менше куряви в повітрі.

Для роботи є необхідним спеціальний інструмент. Крім того, потрібні професійні навички. Праця власноруч часто призводить до ушкодження підлоги та основи стін.