Встановлення міжкімнатних дверей: ціни за штуку

від 1100 грн

Встановлення міжкімнатних дверей є складовою капітального та косметичного ремонту. Також ця послуга використовується під час оновлення інтер'єру та дизайну кімнат.

Ремонт квартри

Етапи робіт включають в себе виконання точного заміру дверного пройому, вибір та підготовку дверей, установку коробки, встановлення доборів, фурнітури (завіси, дверні ручки) та монтаж дверей. Харків та область.

FAQ

Так, це можливо, але потрібно врахувати складність монтажу та вибрати відповідні розміри.

Так, для цього потрібно додатково підготувати стіну та дверний пройом.

З урахуванням різної товщини шару піни, рекомендується залишити дверну коробку на добу для висихання піни після встановлення.

Так, МДФ - це зручний та надійний матеріал для міжкімнатних дверей. Ми рекомендуємо більшу увагу приділяти саме фурнітурі для дверей.

Мінімальні рекомендовані розміри складають від: 70 см (ширина) * 208 см (висота). Під ці розміри підходять стандартні промислові дверні блоки.

Так, зазвичай шпалери клеють до встановлення дверей. Місце примикання шпалер до коробки після монтажу буде закрите декоративною планкою.

Зазвичай міжкімнатні двері встановлюють після завершення оздоблювальних робіт - поклейки шпалер та укладки підлогового покриття.

Обидва матеріали мають свої переваги та недоліки. МДФ більш зносостійкий і не піддається деформації, тоді як дерево має більш природний вигляд і надає кімнаті теплоту. Вибір залежить від особистих уподобань та бюджету.

Для визначення розміру - потрібно зробити точний замір пройому, на його підставі за спеціальними таблицями, консультант в магазині або на заводі - підбере вам правильний розмір дверей та коробки.

Добори - це спеціальні вертикальні і горизонтальні рейки, які встановлюються в дверні отвори в тих випадках, коли розмір дверної коробки менше розміру пройому.

Порталом зокрема називають розсувний тип дверей, в яких стулки розсуваються вздовж стіни в протилежні сторони.