Встановлення ванни: ціни

від 2000 грн

Встановлення ванни - це важлива частина ремонту ванної кімнати, яка дозволяє створити комфортне і зручне місце для приймання водних процедур. Харків та область.

Ремонт квартри

Встановлення ванни - один із важливих етапів ремонту ванної кімнати. Спочатку виконують підготовчі роботи: демонтують стару ванну і проводять перевірку стану стін, підлоги та систем водопостачання та водовідведення. Потім встановлюють нову ванну, виконуючи установку ніжок, герметизацію з'єднань та монтаж змішувача. Після завершення робіт з встановлення ванни, необхідно виконати ще один етап - монтаж панелей облицювання або керамічної плитки. Остаточний етап - монтаж зливного трапа та перевірка роботи системи водовідведення.

FAQ

Встановлення подушки під ванну, монтаж самої чаші, підключення до завчасно підведених сантехнічних точок, герметизація. В вартість не входить облицювання плиткою чи іншими матеріалами, та підведення каналізаційної точки, і точок холодної/гарячої води.

Вибір ванни залежить від багатьох факторів, таких як вартість, якість, дизайн і бажана тривалість експлуатації. Акрилові ванни зазвичай дешевші, але менш міцні, тоді як сталеві ванни міцніші, але дорожчі.

Вибір залежить від розміру та форми приміщення. Кутова ванна дозволяє зекономити місце, тоді як пряма - підходить для просторих ванних кімнат.

Встановлення ванни на заводські кріплення, займає не більше одного робочого дня. Якщо ж потрібно мурувати основу під чашу, з піноблока, або цегли і піни, - то додаються 3-4 дні на застигання основи.

Практично всі сучасні моделі ванн мають конструктивний нахил, тому додатково робити кут не потрібно.

Зазвичай для зберігання достатньо заводського пакування (на піддоні, або в стрейчувальній плівці). Ніяких додаткових умов зберігання створювати не потрібно.

Відповідно до діючих санітарно-гігієнічних норм, для зручного та безпечного користування, рекомендована висота установки ванни складає 600 мм. від рівня підлоги до бортика чаші.

Зазвичай - спочатку виконують всі оздоблювальні роботи, включаючи облицювання стін плиткою, а потім монтують чашу ванни. Однак, іноді замовляють встановлення ванни під плитку. Тоді спочатку укладається частина кахлів, постім монтується ванна і завершують ремонт облицюванням встик до бортика.