Домовитись про виїзд керівника проекту для зустрічі і підрахунку кошторису ремонту кухні | Харків

Ремонт - це відповідальний крок для зміни життя на краще. Для себе та родини. Для виклику керівника проекту для огляду житла та підрахунку кошторису заповніть форму заявки. Ми зателефонуємо на протязі години.

Залишити заявку на зустріч з керівником проекту.

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Ціни на ремонт кухні в Харкові

Вартість послуг з ремонту на кухні розділяється на дві частини – ремонтні роботи та заміна меблів. За запитом місцеві столяри сервісу "Локальний ремонт" прорахують вам вартість кухонної забудови під ваш бюджет. Вартість бюджетної, проте якісної кухонної забудови під ключ починається від 80 тисяч гривень.
Вартість ремонту приміщення кухні вираховується за квадратний метр:

 • Косметичний ремонт кухні проводиться, коли потрібно "освіжити" приміщення. Заробити тріщини, привести в порядок стіни та стелю, оновити фартух. Від 1400 до 2800 гривень. Цей варіант підходить якщо кухня не була обкладена плиткою;
 • Капітальний ремонт кухні без заміни комунікацій – заміна покриттів та реорганізація простору – від 3000 до 4000 грн/кв.м.;
 • Капітальний ремонт кухні з заміною комунікацій – труби та електрика, плюс заміна покриттів та перепланування – від 6000 до 10000 грн/кв.м.. В цю ж ціну приблизно виходить ремонт кухні в новобудові;
 • Дизайнерський ремонт кухні – для розробки дизайну та роботи по ньому до стандартної вартості потрібно дораховувати від 150 до 700 гривень на квадратний метр.

Для прорахунку вартості з матеріалами варто звернутись до менеджера сервісу Локальний ремонт, на сайті вказана тільки вартість послуг.

Подивитись прайс
Photo
Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Вирізання отворів в плитці від 90 грн. Встановлення змішувача від 420 грн.
Встановлення посудомийки/пралки від 470 грн. Грунт бетонконтакт від 60 грн.
Грунт поверхні від 20 грн. Гідроізоляція від 126 грн.
Демонтаж кутника від 40 грн. Демонтаж плитки від 95 грн.
Демонтаж умивальника/рукомийника від 140 грн. Електрична точка від 280 грн.
Кладка мозаїки від 575 грн. Кладка плитки від 335 грн.
Кладка фризу від 240 грн. Кладка цегли від 269 грн.
Монтаж LED стрічки від 150 грн. Монтаж вагонки від 75 грн.
Монтаж котла від 600 грн. Монтаж куточків на плитку від 77 грн.
Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 415 грн. Монтаж подрібнювача рештків їжі від 950 грн.
Монтаж ревізійного люку з плитки від 115 грн. Монтаж світильників від 140 грн.
Монтаж умивальника від 520 грн. Мікроцемент від 550 грн.
Нанесення рідких шпалер від 160 грн. Натяжна стеля від 386 грн.
Поклейка бамбукових/коркових шпалер від 180 грн. Поклейка шпалер від 100 грн.
Підріз плитки під 45° від 220 грн. Сантехнічна точка від 400 грн.
Стяжка підлоги від 228 грн. Тепла підлога від 200 грн.
Укладка ламінату від 130 грн. Укладка лінолеуму від 130 грн.
Фарбування від 70 грн. Фугування плитки від 40 грн.
Шпаклівка під фарбування від 135 грн. Штукатурка під маяки від 170 грн.
Шумоізоляція від 285 грн.
Спеціалісти сервісу «Локальний Ремонт» пропонує помірні ціни на всі види робіт. Аби отримати прайс на послуги чи зробити попередній розрахунок проєкту, достатньо зателефонувати менеджеру компанії та записатись на зустріч з керівником проекту.

Найбільш популярні питання про ремонт на кухні

Вартість ремонту кухні в хрущовці варіюється від 3000 до 15000 за квадратний метр. Точна вартість залежить від поточного стану покриттів та комунікацій і необхідності їх заміни, реальної потреби в демонтажі та зведенні конструкцій, заміни меблів тощо. Для розрахунку кошторису саме вашого ремонту залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Залежить від стану кухні та ваших побажань, проте ми рекомендуємо робити заміну комунікацій заразом. З нашого досвіду, такий ремонт вартує від 7000 до 10000 гривень за квадратний метр, включно з дизайном.

Як казали раніше, вартість послуг складається з робіт по самому приміщенню, та виготовлення і встановлення меблів. До загального бюджету дораховують і вартість матеріалів. Включаючи всі ці статті витрат, можна сміливо говорити про вартість 15-20 тисяч гривень на квадратний метр підлоги.

З гордо піднятою головою! Як кажуть – біль тимчасовий, а результат назавжди. Кухня це приміщення, де ремонт роблять два-три рази на життя. На нашу думку, це розуміння дозволить справитись з моральними складнощами під час ремонту кухні. З фізичними та організаційними – дозвольте впоратись нам!

Тільки ви зможете собі відповісти на це питання! А ми скеруємо ваш хід думок:
 • Стіна знаходиться біля входу, варочної поверхні?
 • Чи є у вас діти, старші члени родини які потребують особливої опіки?
 • Чи є у вашої родини інші, специфічні потреби?
Якщо хоча б на два з питань ви відповіли ствердно - рекомендуємо плитку, пластикові панелі з мінімальною кількістю стиків. Вони будуть прості в догляді, і при цьому дуже довговічні. Якщо тільки на одне питання ви відповіли 'так' - можна використати миючу фарбу, шпалери, мдф-плити або декоративний камінь. Звертайтесь до нас, проконсультуємо :).

Бюджетний, найпростіший ремонт можна зробити приблизно за два тижні, капітальний ремонт по дизайнерському рішенню може зайняти до двох місяців.

Загальний алгоритм такий:
 • Демонтаж старих покриттів та комунікацій;
 • Встановлення нових комунікацій;
 • Чорнові та підготовчі роботи;
 • Чистові роботи;
 • Встановлення меблів, декор;
 • Вивіз сміття та завіз посуду.

 • Фінальні побажання щодо вигляду кухні, адже ремонт залишиться з вами надовго;
 • Розташування труб та розеток, для підключення всієї побутової техніки;
 • Передбачити витяжку та вентиляцію, за потреби перенести лічильник чи котел.

В першу чергу, потрібно звернутись до постачальника газу – проконсультуватись з ними чи це взагалі можливо, і на яких умовах. Далі вже по ситуації – ЖЕК або приватний постачальник займається обслуговуванням користувачів, і повинен відправити до вас майстра.

Раз ви вже нас про це запитали - ділимось золотими порадами, як краще її не робити.
 • Не обирайте блискучі, глянцеві поверхні, якщо не любите прибирати щодня. На них буде видно все - відбитки пальців, жир і бруд, пил;
 • Якщо це плитка - обирайте крупноформатну плитку. Чим менше стиків - тим менше шанс що вони забрудняться;
 • На темному кольорі буде сильніше видно бруд, тому темний фартух йде в комплекті не тільки з естетикою, але і з частим протиранням;
 • Не обирайте фактурні матеріали: декоративний камінь, декоративна штукатурка, плитка з виїмками. Їх потім незручно тримати в чистоті.
Дотримуйтесь цих правил, та обирайте оздоблення собі до смаку. Ми ж надаємо поради тільки по функціональності.

Ремонт кухні: особливості, етапи, вартість робіт

Кухня – особливе приміщення в домі. Вимоги до організації корисного простору кухні завжди високі, зокрема через малу площу та необхідність розташувати побутову техніку, стіл, кухонну забудову та додаткові зручності. Необхідно чітко спланувати простір з урахуванням побажань та вимог. Це ж правило діє по відношенні до реалізації запланованого ремонту.

Загальний алгоритм ремонту кухні під ключ

Ремонт кухні під ключ в Харкові розпочинається зі складення дизайн-проекту, а якщо робити без нього - одразу з кошторису та плану робіт. Тут узгоджуються всі деталі майбутньої кухні. Особливістю послуги можна назвати абсолютну непричетність господарів до процесу ремонту, тільки до узгодження деталей та бюджету. Заздалегідь потрібно продумати розміщення побутової техніки та основних елементів кухні.
Ви довіряєте приміщення майстрам, а після того, як все необхідні роботи будуть завершені, приймаєте результат. Не потрібно думати про закупівлю та постійне поповнення будівельних матеріалів, пошук підрядчиків для виконання кожного етапу ремонту, вивіз сміття.

Коли замовляти плитку, вікна і розхідні матеріали?

План замовлення матеріалів складає керівник проекту після узгодження деталей ремонту та інших особливостей. Загальний алгоритм такий:

 1. Найдовше очікується плитка, тому рекомендуємо замовляти її в першу чергу;
 2. Далі можна замовляти вікна, двері;
 3. Перед початком ремонту, керівник проекту замовляє та доставляє чорнові матеріали та інструменти;
 4. По ходу ремонту можуть знадобитись додаткові розхідники: шпателі, сверла, рукавички ітд. Замовленням і доставкою займається керівник проекту.
Проведення та розключення електрики і світла

В першу чергу проводяться монтажні роботи по заміні чи прокладці необхідних мереж, а саме:

 • електрика;
 • водопровід;
 • каналізація;
 • вентиляція.

Встановлюються нові розетки та люстри зі світильниками. Монтується раковина, посудомийна машина та бойлер/котел, здійснюється підвід та відвід води, підключення газових труб. На кухні обов’язково робиться якісна вентиляція, оскільки від цього залежить не лише комфорт вашої родини, а і безпека. Якщо кухонна вентиляція вже існує, то здійснюється її модернізація.

На що звернути увагу при ремонті кухні?

Важливо створити логічну та зручну робочу зону. До її складу входять:

 • мойка - рукомийник та автоматична;
 • кухонна плитка з духовкою;
 • скіналі (кухонний фартух; може бути зі скла, викланий керамогранітом);
 • кухонний меблевий гарнітур;
 • побутова техніка.
Робоча зона має проектуватися у відповідності до золотого правила робочого трикутника. Головними зонами цього простору вважаються раковина, біля якої власник проводить 60% часу. Плита, як другий елемент трикутника, повинна розташовуватися недалеко від обідньої групи, але при цьому не заважати проходу. Холодильник краще запланувати у кутку кухні. Зона робочого трикутника не повинна перебільшувати 5-7 метрів.

Купувати кухонні меблі, чи робити під замовлення?

Від якості фурнітури залежить комфорт перебування власника на кухні. Можна замовити бюджетні та люксові варіанти в місті Харків, проте вони не завжди підходять під наявні розміри та особливості кухні. Можна теж замовити виготовлення кухоної забудови під ключ. За орієнтовно ту ж вартість, що і при купівлі готових меблів, можна підібрати кожен елемент під свої потреби: колір та матеріал, особливості фурнітури, ручки та загальну комплектацію.
В залежності від розміру та особливостей кімнати, кухонні меблі можуть бути П-, Г-образними, паралельним, острівними чи лінійними.

Особливості оздоблення підлоги та стелі

Для стелі рекомендуємо зупинитись на монтажі гіпсокартону з наступним фарбуванням стелі або натяжного покриття. Стелю можна облаштувати будь-яким матеріалом, який ви вважатимете за найкращий. Матеріал та конструкцію обирайте з урахуванням бюджету. Ми виконаємо монтажні роботи, незалежно від складності поставлених задач.
Відносно підлоги, то найкращим варіантом стане матеріал, який стійко витримуватиме всі негаразди та складнощі, які гарантовано спіткають покриття в процесі експлуатації кухні. Це може бути плитка, дерево, камінь або лінолеум. Підлога в кухні має легко митися, тому найчастіше як підлогове покриття використовується керамічна плитка. Не менш привабливим та доступним за ціною є рулонне чи модульне покриття.

Фінальні штрихи: інсталяція побутових приладів, декорування

Плита, духова шафа, пральна та посудомийна машини можуть бути вбудованими чи стоятимуть окремо. Вся техніка має бути встановлена під рівень та заземлена. На цьому ж етапі здійснюється встановлення кухонної раковини та фурнітури. В завершальній частині ремонту розвішуються люстри, бра, після чого кухня ретельно прибирається, миється скло, плитка та інші забруднені поверхні. За індивідуальними побажаннями клієнта для кухні підбираються штори, карнизи, гардини та жалюзі. Остаточного вигляду приміщенню надасть кухонний текстиль та різноманітні дизайнерські дрібнички.

На всі роботи, що виконали місцеві команди сервісу Локальний Ремонт, надається гарантія. Термін гарантії озвучить керівник проекту після підрахунку кошторису. Цей невеликий, але дуже важливий нюанс стане гарантом вашого спокою та впевненості в правильності вибору ремонтної компанії.

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, який допоможе визначитись та зорієнтуватись в вартості.

Перейти до тесту

Ми працюємо в Харкові:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та обговорити деталі майбутнього ремонту. Можна переконатись, що бригада, в якої ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в житловому комплексі поблизу, або сусідньому будинку. Сервіс "Локальний ремонт" пропонує ремонт кухні в місті Харкові в районах: Пісочин, Безлюдівка, Салтівка, Нова Баварія, Немишлянський, Індустріальний, Новожаново, Холодна Гора, Барабашово, Олексіївка, Журавлівка, Нові Доми, Покотилівка, Бабаї, ХТЗ, Кулиничі, Дудківка, Москалівка, Новоселівка, Рубанівка, Залопань, Поділ, Левада, Балашівка.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

Приміщення з вологістю та пліснявою

Виправити помилки попередників

Попередній незавершений ремонт

Ремонт терміново

Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)

Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування

Реалізація комплексного авторського дизайну

Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)

Ремонт промислових приміщень

Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)

Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес

Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій