Ремонт кухні, виготовлення кухонної забудови | Івано-Франківськ, актуальні ціни

Підберемо компанію з нашої бази перевірених спеціалістів під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту скерує до вас керівника проекту.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Етапи співпраці з Локальним Ремонтом

Консультація з менеджером та підбір команда під запити замовника.

Створення проекту. Дизайнер ретельно продумує концепцію, обговорює її з замовником та створює проект кухонного інтер’єру та 3D-візуалізацію з урахуванням усіх побажань клієнта.

Підписання договору. Коли проект затверджено, компанія підписує договір з клієнтом. В ньому прописуються умови виконання робіт та гарантії на них.

Ремонтні роботи. Весь процес знаходиться під наглядом керівника проекту та/або дизайнера. Замовник приймає роботи після завершення кожного етапу, для більш детального контролю якості.

Здача об’єкту. Спеціалісти сервісу «Локальний Ремонт» здають готову кухонну зону, зроблену «під ключ». Замовним приймає роботу та проводить фінальні розрахунки.

Найбільш популярні питання про ремонт на кухні

Вартість ремонту кухні в хрущовці варіюється від 3000 до 15000 за квадратний метр. Точна вартість залежить від поточного стану покриттів та комунікацій і необхідності їх заміни, реальної потреби в демонтажі та зведенні конструкцій, заміни меблів тощо. Для розрахунку кошторису саме вашого ремонту залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Залежить від стану кухні та ваших побажань, проте ми рекомендуємо робити заміну комунікацій заразом. З нашого досвіду, такий ремонт вартує від 7000 до 10000 гривень за квадратний метр, включно з дизайном.

Як казали раніше, вартість послуг складається з робіт по самому приміщенню, та виготовлення і встановлення меблів. До загального бюджету дораховують і вартість матеріалів. Включаючи всі ці статті витрат, можна сміливо говорити про вартість 15-20 тисяч гривень на квадратний метр підлоги.

З гордо піднятою головою! Як кажуть – біль тимчасовий, а результат назавжди. Кухня це приміщення, де ремонт роблять два-три рази на життя. На нашу думку, це розуміння дозволить справитись з моральними складнощами під час ремонту кухні. З фізичними та організаційними – дозвольте впоратись нам!

Тільки ви зможете собі відповісти на це питання! А ми скеруємо ваш хід думок:
 • Стіна знаходиться біля входу, варочної поверхні?
 • Чи є у вас діти, старші члени родини які потребують особливої опіки?
 • Чи є у вашої родини інші, специфічні потреби?
Якщо хоча б на два з питань ви відповіли ствердно - рекомендуємо плитку, пластикові панелі з мінімальною кількістю стиків. Вони будуть прості в догляді, і при цьому дуже довговічні. Якщо тільки на одне питання ви відповіли 'так' - можна використати миючу фарбу, шпалери, мдф-плити або декоративний камінь. Звертайтесь до нас, проконсультуємо :).

Бюджетний, найпростіший ремонт можна зробити приблизно за два тижні, капітальний ремонт по дизайнерському рішенню може зайняти до двох місяців.

Загальний алгоритм такий:
 • Демонтаж старих покриттів та комунікацій;
 • Встановлення нових комунікацій;
 • Чорнові та підготовчі роботи;
 • Чистові роботи;
 • Встановлення меблів, декор;
 • Вивіз сміття та завіз посуду.

 • Фінальні побажання щодо вигляду кухні, адже ремонт залишиться з вами надовго;
 • Розташування труб та розеток, для підключення всієї побутової техніки;
 • Передбачити витяжку та вентиляцію, за потреби перенести лічильник чи котел.

В першу чергу, потрібно звернутись до постачальника газу – проконсультуватись з ними чи це взагалі можливо, і на яких умовах. Далі вже по ситуації – ЖЕК або приватний постачальник займається обслуговуванням користувачів, і повинен відправити до вас майстра.

Раз ви вже нас про це запитали - ділимось золотими порадами, як краще її не робити.
 • Не обирайте блискучі, глянцеві поверхні, якщо не любите прибирати щодня. На них буде видно все - відбитки пальців, жир і бруд, пил;
 • Якщо це плитка - обирайте крупноформатну плитку. Чим менше стиків - тим менше шанс що вони забрудняться;
 • На темному кольорі буде сильніше видно бруд, тому темний фартух йде в комплекті не тільки з естетикою, але і з частим протиранням;
 • Не обирайте фактурні матеріали: декоративний камінь, декоративна штукатурка, плитка з виїмками. Їх потім незручно тримати в чистоті.
Дотримуйтесь цих правил, та обирайте оздоблення собі до смаку. Ми ж надаємо поради тільки по функціональності.

Ціни на ремонт кухні в Івано-Франківську

Вартість послуг з ремонту на кухні розділяється на дві частини – ремонтні роботи та заміна меблів. За запитом місцеві столяри сервісу "Локальний ремонт" прорахують вам вартість кухонної забудови під ваш бюджет. Вартість бюджетної, проте якісної кухонної забудови під ключ починається від 80 тисяч гривень.
Вартість ремонту приміщення кухні вираховується за квадратний метр:

 • Косметичний ремонт кухні проводиться, коли потрібно "освіжити" приміщення. Заробити тріщини, привести в порядок стіни та стелю, оновити фартух. Від 1400 до 2800 гривень. Цей варіант підходить якщо кухня не була обкладена плиткою;
 • Капітальний ремонт кухні без заміни комунікацій – заміна покриттів та реорганізація простору – від 3000 до 4000 грн/кв.м.;
 • Капітальний ремонт кухні з заміною комунікацій – труби та електрика, плюс заміна покриттів та перепланування – від 6000 до 10000 грн/кв.м.. В цю ж ціну приблизно виходить ремонт кухні в новобудові;
 • Дизайнерський ремонт кухні – для розробки дизайну та роботи по ньому до стандартної вартості потрібно дораховувати від 150 до 700 гривень на квадратний метр.

Для прорахунку вартості з матеріалами варто звернутись до менеджера сервісу Локальний ремонт, на сайті вказана тільки вартість послуг.

Подивитись прайс
Photo
Ремонт квартир Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Вирізання отворів в плитці від 60 грн. Встановлення змішувача від 1500 грн.
Встановлення посудомийки/пралки від 485 грн. Грунт бетонконтакт від 25 грн.
Грунт поверхні від 15 грн.
Демонтаж кутника від 25 грн. Демонтаж плитки від 60 грн.
Демонтаж умивальника/рукомийника від 150 грн. Електрична точка від 65 грн.
Кладка мозаїки від 550 грн. Кладка плитки від 270 грн.
Кладка фризу від 130 грн. Кладка цегли від 350 грн.
Монтаж LED стрічки від 150 грн. Монтаж вагонки від 210 грн.
Монтаж котла від 600 грн. Монтаж куточків на плитку від 72 грн.
Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 237 грн. Монтаж подрібнювача рештків їжі від 938 грн.
Монтаж ревізійного люку з плитки від 700 грн. Монтаж світильників від 110 грн.
Монтаж умивальника від 535 грн. Мікроцемент від 166 грн.
Нанесення рідких шпалер від 80 грн. Натяжна стеля від 270 грн.
Поклейка бамбукових/коркових шпалер від 187 грн. Поклейка шпалер від 120 грн.
Підріз плитки під 45° від 240 грн. Сантехнічна точка від 700 грн.
Стяжка підлоги від 100 грн. Тепла підлога від 230 грн.
Укладка ламінату від 100 грн. Укладка лінолеуму від 60 грн.
Фарбування від 60 грн. Фугування плитки від 40 грн.
Шпаклівка під фарбування від 120 грн. Штукатурка під маяки від 130 грн.
Шумоізоляція від 250 грн.
Спеціалісти сервісу «Локальний Ремонт» пропонує помірні ціни на всі види робіт. Аби отримати прайс на послуги чи зробити попередній розрахунок проєкту, достатньо зателефонувати менеджеру компанії та записатись на зустріч з керівником проекту.

Ремонт кухні під ключ

Ремонт та оздоблення кухні передбачає не тільки демонтаж старих меблів та розстановку нових, а системну роботу з складення послідовних планів розводок інженерами, прокладення нових комунікацій та підготовку поверхонь до умов ускладненої експлуатації. Незалежно від того, чи йдеться про кухню в приватному будинку або в квартирі, до ремонту слід добре підготуватися, щоб позбавити себе непотрібних витрат, тяганини та стресу.

Image item
Image item
Сервіс «Локальний Ремонт» працює Івано-Франківську, пропонує професійні та комплексні послуги в галузі ремонту і внутрішнього оздоблення кухонь «під ключ». Також наші місцеві команди співпрацюють з професійними столярами, які виготовлять кухонну забудову під площу та особливості вашої кухні. Офіційна співпраця, гарантії на послуги та комплексне вирішення ремонтних питань.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберемо ремонтну команду під особливості вашого житла, бажаного ремонту та класу матеріалів. Заповніть форму заявки, менеджер відділу турботи зателефонує вам і допоможе вирішити ремонтний запит без нервів та в вашому бюджеті.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Дізнайтесь який ремонт підійде саме вам

Ніяк не можете визначитися з типом ремонту та послугами? Пройдіть швидкий тест, який допоможе визначитись та зорієнтуватись в вартості.

Перейти до тесту

Записатись на консультацію

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Локальний ремонт житла від перевірених спеціалістів

Підберемо ремонтну команду відповідно до типу вашого житла, бажаного ремонту та обраного класу матеріалів. Заповніть форму, менеджер відділу турботи зателефонує вам і запропонує команду спеціалістів.

Завершальні етапи при ремонті кухні, м. Івано-Франківськ

Ремонт вважається тяжким випробуванням, а якщо казати окремо про кухню, то самостійне його виконання прирівнюється до подвигу. Тому, ми рекомендуємо не витрачати даремно нервові клітини та час, довіривши організацію і проведення ремонтних робіт професіональним майстрам нашого сервісу. Проводимо:

 • звільнення приміщення від предметів меблів, техніки;
 • демонтаж покриття стелі, підлоги (плитки, тинькування);
 • заміна старих вікон, встановлення пластикових вікон, гіпсокартонних відкосів;
 • вирівнювання стін, стелі, підлоги, будь-яких інших поверхонь;
 • оздоблювальні та малярні роботи;
 • замовлення або виготовлення, та монтаж кухонних меблів;
 • розведення освітлення;
 • прибирання після закінчення ремонтних робіт.

Подробиці послуги ремонт кухні можна дізнатися у менеджерів сервісу, подзвонивши за телефонам на сайті, або залишивши заявку.

Photo

Ми працюємо в Івано-Франківську:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та обговорити деталі майбутнього ремонту. Можна переконатись, що бригада, в якої ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в житловому комплексі поблизу, або сусідньому будинку. Сервіс "Локальний ремонт" пропонує ремонт кухні в місті Івано-Франківську в районах: Угринів, Вовчинець, Крихівці, Хриплин, Опришівці, Микитинці, Підлужжя, Чукалівка, Патріот, Княгинин.

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

Приміщення з вологістю та пліснявою

Виправити помилки попередників

Попередній незавершений ремонт

Ремонт терміново

Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)

Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування

Реалізація комплексного авторського дизайну

Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)

Ремонт промислових приміщень

Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)

Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес

Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій