Діагностика ремонту

Експертиза стану та якості ремонту будівель – один із поширених видів діагностики виконаних ремонтних робіт у квартирі, офісі чи приватному будинку. Даний комплекс досліджень спрямований на оцінку відремонтованого приміщення, виявлення можливих дефектів, встановлення обсягу проведених робіт та їх відповідності будівельним нормам.

Майстри сервісу Локальний ремонт – це висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у будівельній сфері вже багато років. У нас накопичений великий досвід, і ми надаємо допомогу у перевірці та прийнятті об'єкту після будівництва чи ремонту. Ми не є юридичною компанією та не авторизовані для судових спорів при поданні позовів. Наша послуга спрямована на те, щоб достовірно оцінити якість виконання ремонтних робіт у об’єктах нерухомості.

Головна вигода для замовника від послуги незалежного контролю полягає в тому, що він дізнається про всі приховані недоліки квартири чи будівлі і зможе вимагати від підрядника їх усунення. Така ревізія потрібна тим, хто добре вклався грошима у виконані роботи і в результаті хоче отримати за свої кошти належну якість. Завдяки цьому інвестор заощадить купу грошей на експлуатації житла.

Photo
Приймання квартири у забудовника. За рівнем виконання ремонту більшість новобудов не відповідає чинним нормативам. При цьому клас житла не має значення – різного роду дефекти є у будь-яких сучасних багатоквартирних будинках. Навіть якщо майбутній власник уважно оглядає квартиру, без належного досвіду та професійних вимірювальних інструментів, він просто не зможе їх виявити. А коли акт приймання-передачі об’єкту вже підписано, усунути недоліки за рахунок підрядника буде неможливо. Щоб уникнути подібних неприємностей, варто звернутися до професійного експерта компанії РК «Рівень», який допоможе провести контроль відповідності ремонту проектній документації та приймання квартири в новобудові. Своєчасне виявлення всіх недоліків позбавить вас від зайвих витрат і необхідності позиватися до забудовника через суд. Незалежний ревізор під час обстеження житлового приміщення після будівельників:
Photo

Порівнює використані матеріали із тими, які були зазначені підрядником у договорі та сметі

Photo

Перевіряє, як виконано чорне оздоблення всіх поверхонь, та шукає відхилення від норми

Photo

Оцінює якість монтажу дверей, скління вікон, балконів або лоджій (відсутність тріщин, перекосів)

Photo

Оцінка чистових робіт – оздоблення стін, стель (фарбування, наклейка шпалер), покриття підлоги

Photo

Перевіряє справність водопровідних, каналізаційних труб та системи опалення, підігріву підлоги

Photo

Діагностує надійність встановлення сантехнічного обладнання (ванни, унітазу, раковин)

Photo

Перевіряє працездатність та безпеку електропроводки, розеток, вимикачів, елементів освітлення

Photo

Оцінює ефективність вентиляційних систем та витяжок, роботу систем очищення та кондиціонування

Photo

Проводить оцінку якості гідро-, тепло- і звукоізоляції приміщення; дотримання геометрії

Після цього фахівець надає інвестору повний звіт про результати експертизи, заповнивши необхідний документ, у якому будуть зазначені виявлені недоліки та прописані чіткі пропозиції термінів їх усунення забудовником. На підставі цього документа підрядника можна зобов’язати: або виправити всі дефекти, або знизити вартість квартири, або ж виплатити власнику житла грошову компенсацію

Технічна експертиза приватного будинку

Купуючи будинок, ви повинні бути впевнені, що його технічний стан як всередині, так і зовні настільки якісний, що можна без проблем вселятися в нього та починати обживатися. Якщо ви не інженер і не знаєтеся на будівництві, краще довірити це завдання професіоналам нашої компанії.

Багато хто вважає, що тільки ті споруди, в яких вже хтось проживав, слід ретельно оглядати перед покупкою. На наш погляд, незалежно від того, купуєте ви нерухомість на вторинному ринку або у забудовника, такий ретельний аудит вкрай необхідний. Дійсно, будинки з вторинного ринку частіше демонструють дефекти, що виникли в процесі їх експлуатації, але це не означає, що на первинному ринку помилок немає взагалі.

Зважившись на технічну експертизу, яка містить всю інформацію про стан будинку, ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти перевірять кожен його елемент.

 • Огляд починається з перевірки фундаменту, фасаду, покрівлі, димоходу та водостічної системи об'єкта. Для виявлення дефектів на фасадних стінах використовується тепловізор, за допомогою якого можна знайти місця витоків тепла. Таке обстеження дає змогу виявити відхилення показників теплозбереження конструктивних елементів будівлі.
 • Після цього оцінюється якість встановлення вікон, вхідних та міжкімнатних дверей.
 • Потім аналізується правильність монтажу інженерних комунікацій – водопровідних систем, каналізації, електрики, вентиляції, опалення та газових труб (при їх наявності). Якщо ці установки неправильно функціонують і не виконують свою роль, то можуть породити масу проблем. Дуже важливо переконатися, що вони перебувають у робочому стані, адже йдеться про безпеку всіх, хто буде у майбутньому проживати в будинку.
 • Далі експерт оцінює перемички для перекриття дверних та віконних отворів, міжкімнатні перегородки та несучі стіни, які зазнають найбільшого навантаження.
 • На останньому етапі перевіряється, як виконані внутрішні роботи з ремонту та оздоблення приміщень – якість теплоізоляції і гідроізоляції поверхонь, а також вирівнювання і облицювання стін та стель, стяжка підлог, укладання підлогових покриттів.
Image item
Image item

Якщо ви шукаєте надійну компанію, щоб на найвищому рівні провести технічну експертизу приватного будинку та перевірити якість ремонтних робіт, дзвоніть нам. Ми допоможемо вам придбати ідеальну нерухомість, яка буде відповідати вашим очікуванням.

Діагностика квартири перед покупкою

Збираючись купити квартиру з вже готовим ремонтом, варто попередньо оцінити якість виконаного внутрішнього оздоблення усіх без винятку приміщень. Нерідко буває, що попередні господарі просять за неї у покупця дуже великі гроші, хоча насправді оформлення бажає кращого або передбачає внесення змін, а значить, додаткових фінансових вкладень.

У процесі незалежної експертизи фахівці виявляють будь-які порушення та неточності ремонту. До найчастіших дефектів відносяться:

 • нерівність стін, наявність на них тріщин та сколів;
 • стики між стінами, стелею чи підлогою не виведені у прямий кут;
 • наявність плям чи підтікань на поверхнях після фарбування;
 • відшарування штукатурки, здуття та відходження наклеєних шпалер на стінах/стелях;
 • деформація підлогового покриття через неправильне укладання;
 • протікання в батареях, водопровідних трубах;
 • неякісний монтаж інженерних комунікацій (електрики, сантехніки та ін.);
 • неправильно встановлені віконні або дверні блоки, перекоси дверей чи вікон.
Photo

Проведення діагностики квартири перед покупкою необхідно, щоб визначити і зафіксувати:

 • відповідність якості ремонтних робіт будівельним нормам та стандартам;
 • наявність видимих і прихованих недоліків та причини їх утворення;
 • використання при обробці приміщень неякісних матеріалів;
 • відповідність реальної вартості житла згідно із заявленою сумою.

Професіонали нашої компанії відвідають об'єкт нерухомості, виконають необхідні дослідження та нададуть експертний висновок. Перевірка передбачає не тільки ретельний візуальний огляд приміщення, але й використання спеціалізованих інструментів та обладнання для виявлення існуючих дефектів. Такий аудит рекомендується проводити, якщо купується квартира, але контроль на всіх стадіях ремонту був відсутній.

Замовити комплексний аналіз технічного стану будинку чи квартири можна за вказаними на нашому сайті номерами телефонів. Оцінювачі РК «Рівень» вже не перший рік проводять подібні експертизи, тому ви можете бути впевнені у наших фахівцях. Вони врахують всі особливості ремонтно-оздоблювальних робіт та дадуть об'єктивний висновок щодо якості їх виконання.

Вартість послуги діагностики ремонту розраховується індивідуально у кожному окремому випадку. Остаточна ціна незалежного аудиту та підготовки детальної звітності залежить від параметрів конкретного житлового об'єкта, складності та обсягу робіт, а також цілей замовника.