Монтаж гіпсокартона: ціни

від 71 грн

Пропонуємо всі види гіпсокартонних робіт, включаючи перегородки, відкоси, ніші, простінки, арки, стелі та інші конструкції. Щоб дізнатися скільки коштує саме ваш обсяг робіт, замовте безкоштовний виїзд майстра для вимірів (Донецьк та область), або скористайтесь Калькулятором окремих послуг на нашому сайті.

Ремонт квартри

Працюємо з різними видами гіпсокартону: вогнетривким, стандартним, вологостійким. Після монтажу гіпсокартону зазвичай виконуються подальші оздоблювальні роботи: грунтування, шпаклювання, нанесення фарби або поклейка шпалер.

FAQ

Гіпсокартон кріпиться за допомогою саморізів на металевий профіль або дерев'яний каркас; а також - на рівну поверхню стін за допомогою спеціального клею.

Монтаж гіпсокартону рекомендується проводити в сухому приміщенні за температури не нижче 10-15 градусів тепла.

Так, можна. Це допустимо для поличок загальною масою 20-30 кг (залежно від виду ГКЛ), та за умови використання спеціальних метизів (тип кріплення: дюбель “метелик”). Якщо планується монтаж шаф більшої ваги, - то в місцях їх майбутнього кріплення під лист гіпсокартону ставиться додатковий металевий профіль, або кріпиться лист OSB, які й нестимуть основне навантаження.