Гідроізоляція ванної кімнати, санвузла: ціни

від 46 грн

Гідроізоляція ванни – захист стін, стелі, підлоги від води та пару. Необхідна для вологих приміщень (ванна кімната, санвузол). Зберігає поверхні від плісняви, збільшує термін служби приміщення.

Ремонт квартри

Гідроізоляційні роботи виконують при ремонті ванної, санвузла, побутових приміщень, кухонь. Послуга попереджає появу грибка й затоплення сусідів при аварії водопостачання. Виконується після видалення старого покриття, вирівнювання та грунтування. Може бути нанесена обмазуванням або обклеюванням. Вказані роботи виконуються під плитку, покраску в наступній черзі: стелі, стіни й потім стяжка підлоги (мастику або пасту наносять на поверхню).

FAQ

Обов'язково потрібна. Без облаштування гідроізоляції надлишок вологи буде глибоко проникати в перекриття, фундамент, руйнувати поверхні, зменшить термін служби.

Вибір типу гідроізоляції має враховувати матеріали стін, підлоги. Для стяжки з бетону найліпшими будуть полімерцементні суміші. Для дерев'яної основи – мастики.

Рідка гідроізоляція потребує для просушення від 24 годин. Бітумні мастики – до 24 год. Захисна плівка у разі приклеювання нагрівом - часу на сушку не вимагає.

Гідроізоляція під покраску або плитку запобігає вогкості стін. Це зберігає мікроклімат, попереджає появу грибка, руйнування поверхні.