Комплексний ремонт будинку в Дніпро під ключ: ціни в 2023

Підберемо компанію з нашої бази перевірених спеціалістів під ваші потреби. Для підбору залиште заявку в формі збоку. Менеджер уточнить деталі вашого запиту скерує до вас керівника проекту.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Приклади робіт

Відгуки про місцевих спеціалістів сервісу Локальний ремонт

Виконуючи ремонтні роботи, ми намагаємося вести фотофіксацію, яка згодом стає нашим своєрідним портфоліо. Всі представлені в галереї фотографії реальні, зроблені на різних етапах проведення ремонту. Найбільш детально ми ведемо портфоліо в instagram.

Розділ з відгуками дозволить реально оцінити якість послуг компанії «Локальний Ремонт». В жодному разі не займаємося неробством у вигляді редагування негативних думок. Кожна помилка – це привід для проведення роботи над вдосконаленням навиків, підвищення рівня кваліфікації, виявлення слабкої ланки в команді. Для отримання необхідної інформації щодо деталей співробітництва просимо звертатися до менеджерів за вказаними телефонами або шляхом заповнення онлайн форми зворотного дзвінка.

 • Photo

  Камінська Уляна

  Кімната в гуртожитку. Чи потрібні ще слова, щоб уявити більший головний біль? Таке завдання постало переді мною, як камінь перед Сезіфом. Власними силами не захотіла нічого робити. Нервова система вже не в тому стані, щоб справлятися з такими потрясіннями. Тому, було прийнято рішення знайти виконавця. Знайомі порадили звернутися до вас. Вам величезне дякую, за виконану роботу. Окремо хочу відзначити звукоізоляцію. Відтепер сусідів наче і не існує.

 • Photo

  Бих Мстислав

  Звертався з питання необхідності зробити терміновий ремонт у ванній кімнаті. Найбільш складна, на мій погляд, кімната в домі. Необхідно було привести до ладу все: починаючи від підлоги, закінчуючи декоративним оздобленням. Особисто для мене, це саме той фронт робіт, який виконати самостійно неможливо. Ви виконали все дуже швидко, дуже якісно та дуже дешево. Це найголовніше, що потрібно підкреслити в нашому співробітництві. Задоволений на всі 100%.

 • Photo

  Костенко Євгенія

  Замовляли перепланування офісного приміщення. Збільшився штат працівників, необхідно було провести зонування з урахуванням нових робочих місць. Все, що було заплановано, виконали швидко, точно в строки. Для робочого колективу це найбільш важливо. В результаті ми отримали офіс, в якому жоден з нас не відчуває дискомфорту. Дякуємо за професійний підхід та швидкість роботи.

 • Photo

  Олексій Зінченко

  Чудова команда, якій можна довірити будинок для ремонту. Замовляли послугу ремонту під ключ. Виїхали з дому, щоб не заважати один одному, систематично отримували звіт про те, як просувається робота. Задоволені результатом. Ідеальна чистота, чудова якість всіх робіт. Прислухалися до наших побажань, зробили все, як ми очікували. Мої рекомендації.

 • Photo

  Людмила Гуменюк

  Не знаю жодної людини, в якої б слово «ремонт» викликало посмішку та радість. Це подія, яку завжди необхідно переживати у стані максимального напруження. Не бажаю переживати такі емоції, не моє це. Тому, звернення до компанії «Локальний Ремонт» вважаю найкращим рішенням в житті. Необхідно було зробити стару квартиру, наче вона новісінька. Ви впоралися з цим завданням на 5+.

Поширені питання про ремонт під ключ

Будь-який ремонт розпочинається зі складання кошторису. В документі прописуються всі майбутні витрати та перелік робіт, який необхідно виконати на об’єкті. Керівник проекту, що приїздить на огляд та заміри, оцінює ситуацію, обговорюючи всі нюанси майбутнього співробітництва з замовниками.

Ремонт влітку можна поєднати з відпусткою. Майстри виконають всі необхідні роботи до приїзду господарів, і повернуть ключі від новісінького дому чи квартири. Ремонт влітку має свої переваги: час очікування доставки матеріалів довший, проте час висихання - менший. Плануючи ремонт взимку ви швидше отримаєте необхідні матеріали та скоротите загальний час виконання робіт.

Якщо ви хочете розрахувати її самостійно - ви можете скористатись тестом на нашому сайті. Якщо хочете довірити розрахунок нам - залиште заявку або зателефонуйте.

Вкажіть номер телефону та питання (необов’язково, по бажанню), з яким ви хочете звернутися до нас. Менеджери швидко реагують на заявки та передзвонюють для проведення консультації, прийому замовлення на прорахунок вартості ремонту певного приміщення.

Тільки у випадках, коли узгоджуються додаткові роботи, які рахуються окремо. Загалом, цифри та перелік робіт, необхідний до виконання затверджується до початку ремонту. Остаточна вартість відома вам до того, як майстри переступають поріг дому для виконання роботи.

Строки виконання ремонту – індивідуальний параметр, який залежить від декількох факторів:
 • обраний тип ремонту;
 • площа приміщення;
 • складність робіт.
Наводимо приклад: ремонт квартири в новобудові, площею 60 кв.м., триває від двох до трьох місяців. Така сама квартира, яка належить до вторинного житла потребує більше часу – приблизно 3-4 місяці. Якщо говорити про дім, то на строки також вплине і розміщення будівлі. В кожному індивідуальному випадку ми зможемо озвучити строки після того, як побачимо, з чим саме матимемо справу та складемо кошторис.

Ремонт під ключ – це комплекс послуг, який послідовно виконується однією бригадою. Ремонт розпочинається зі складання проектної частини та закінчується тільки тоді, коли квартира повністю готова до проживання. Тобто бригада майстрів віддає на руки замовника ключ від квартири, яка не тільки відремонтована, але й чиста та прибрана. Жодних додаткових робіт від вас, як нашого клієнта, не знадобиться.

Інформація про сервіс та наші команди

Локальний ремонт прискіпливо добирає керівників проектів та команди – вони надають послуги протягом 9-20 років. Вони перемішали багато штукатурки та протягнули кілометри кабелів і труб, тому знають про ремонт та процес будівництва практично все.

Незалежно від типу приміщення вирішуємо поставлені задачі, виконуючи роботи чисто, охайно, точно в поставлені терміни. Команда або її місцевий керівник виїжджає на об’єкт для виконання оцінки, яка дозволяє скласти детальний план майбутніх робіт та внести уточнення в кошторис. Ремонт у Дніпро більше не викличе проблем та непорозумінь. Локальний ремонт візьме на себе рішення всіх організаційних та робочих моментів.

Записатись на консультацію

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Локальний ремонт житла від перевірених спеціалістів

Підберемо ремонтну команду відповідно до типу вашого житла, бажаного ремонту та обраного класу матеріалів. Заповніть форму, менеджер відділу турботи зателефонує вам і запропонує команду спеціалістів.

Які послуги можна отримати на сервісі Локальний ремонт?

Всі наші роботи виконуємо під ключ – від заміру та покупки матеріалів, до вивезення сміття та прибирання. В список послуг, які ми готові надати, входять:

 • Косметичний ремонт кімнат, приміщень повністю;
 • Капітальний ремонт житла в новобудові та вторинці;
 • Демонтажні заходи з збереженням меблів та матеріалів, або без нього;
 • Ремонт будинку, зовнішні та внутрішні роботи.
 • Ремонт квартир для особистого проживання, під довго- та короткострокову оренду;
 • Ремонт в окремих кімнатах чи приміщеннях;
 • Ремонт комерційних приміщень.

Незалежно від стану житла, робота над виконанням відбувається згідно певного алгоритму. Проводиться зустріч з керівником проекту з наступним складанням плану робіт та кошторису. Після виконання підготовчих робіт та узгодження плану, термінів, ціни, переходимо до наступного етапу – виконання ремонту. Розрахунок за послуги здійснюється після прийому об'єкту замовником або поетапно.

Косметичний ремонт

Приводимо до ладу приміщення в мінімальний термін за доступною ціною. Мінімум пилу та часу. Підійде для зйомного житла, а також для ремонту в оселі в якій за останні 10 років робили ремонт.

Капітальний ремонт

Розпочинається з етапу створення дизайн проекту з урахуванням комунікацій та мереж, перепланування, звукоізоляції. Ідеально як для новобудов, так і для вторинки, ремонт в якій проводився понад 15 років тому.

Демонтажні заходи

Будь-які покриття, декоративні матеріали, несучі та неопорні стіни в кімнатах. Виконаємо перепланування приміщення, заміну комунікацій. Зі знесенням та вивезенням сміття.

Ремонт будинку

Внутрішні та фасадні роботи, заміна даху, зведення альтанок на ділянці. Вимощення, укладення бруківки, ландшафтні роботи.

Ремонт квартир

Новобудови, сталінки, хрущовки, брєжнєвки. Під оренду та для себе. Робимо ремонт житла з будь-якого стану.

Ремонт в окремих кімнатах чи приміщеннях

Балкон, кухня, ванна чи спальня. Аварійний ремонт після затоплення, пожежі.

Локальний ремонт вашого житла від перевірених спеціалістів

Підберемо ремонтну команду під особливості вашого житла, бажаного ремонту та класу матеріалів. Заповніть форму заявки, менеджер відділу турботи зателефонує вам і допоможе вирішити ремонтний запит без нервів та в вашому бюджеті.

Форма заявки

Щось пішло не так. Зателефонуйте нам: +38 (066) 73 33 968. Очікуємо дзвінка від вас!

Дякуємо за ваше звернення! Ми зв'яжемось з вами на протязі години.

Середні ціни на ремонт по місту Дніпро

Вартість ремонту будинку від необхідної кваліфікації спеціалістів та обсягу робіт. Якщо йдеться про ремонт будинку в селі, вартість не змінюється. Середній діапазон цін на ремонтні послуги є таким:

 • косметичний ремонт — 4000-6000 грн/м.кв.;
 • євроремонт – 6000-8000 грн/м.кв.;
 • преміальний ремонт – 9000-20000 грн/м.кв;
 • локальна реставрація – ціна залежить від обсягу та складності робіт.
Подивитись прайс
Photo

Сортування:

Вартість робіт Ціна, грн /м2 Ціна, грн /м2
Видалення/розмивка фарби від 77 грн. Вирізання отворів в плитці від 100 грн.
Встановлення ванни від 1400 грн. Встановлення змішувача від 426 грн.
Встановлення лічильника води від 492 грн. Встановлення міжкімнатних дверей від 880 грн.
Встановлення посудомийки/пралки від 475 грн. Встановлення та підключення батареї від 408 грн.
Грунт бетонконтакт від 45 грн. Грунт поверхні від 20 грн.
Гідроізоляція від 100 грн. Декоративна штукатурка від 250 грн.
Демонтаж блоків від 160 грн. Демонтаж вагонки від 58 грн.
Демонтаж ванни від 500 грн. Демонтаж гіпсокартону від 78 грн.
Демонтаж дверей від 220 грн. Демонтаж кабелів від 75 грн.
Демонтаж котла від 500 грн. Демонтаж кутника від 25 грн.
Демонтаж ламінату від 45 грн. Демонтаж лінолеуму від 75 грн.
Демонтаж паркету від 85 грн. Демонтаж плитки від 75 грн.
Демонтаж плінтусів від 25 грн. Демонтаж радіатора від 174 грн.
Демонтаж розеток від 45 грн. Демонтаж стелі Армстронг від 100 грн.
Демонтаж стяжки від 114 грн. Демонтаж умивальника/рукомийника від 150 грн.
Демонтаж унітазу/інсталяції від 200 грн. Демонтаж цегли від 140 грн.
Демонтаж шпалер від 85 грн. Демонтаж штукатурки від 65 грн.
Душ та встановлення трапу від 1200 грн. Електрична точка від 130 грн.
Закладення штроб (малих) від 30 грн. Запуск системи опалення від 1088 грн.
Зароблення стиків гіпсокартону від 50 грн. Кладка блоків від 860 грн.
Кладка кабелю від 30 грн. Кладка мозаїки від 700 грн.
Кладка плитки від 375 грн. Кладка фризу від 220 грн.
Кладка цегли від 260 грн. Комплекс робіт по заземленню від 4839 грн.
Монтаж LED стрічки від 150 грн. Монтаж бойлера від 988 грн.
Монтаж вагонки від 75 грн. Монтаж гігієнічного душу від 856 грн.
Монтаж гіпсокартону від 190 грн. Монтаж колектора опалення/гребінки від 1050 грн.
Монтаж кондиціонера від 3000 грн. Монтаж котла від 615 грн.
Монтаж кутника від 40 грн. Монтаж куточків на плитку від 77 грн.
Монтаж матів інфрачервоної підлоги від 415 грн. Монтаж мінеральної вати від 265 грн.
Монтаж настінних панелей від 114 грн. Монтаж плінтусів від 60 грн.
Монтаж подрібнювача рештків їжі від 955 грн. Монтаж пінопласту від 250 грн.
Монтаж ревізійного люку з плитки від 115 грн. Монтаж регулятора теплої підлоги від 470 грн.
Монтаж рушникосушарки від 445 грн. Монтаж світильників від 100 грн.
Монтаж стелі грильято від 242 грн. Монтаж трансформатора від 115 грн.
Монтаж умивальника від 485 грн. Монтаж фанкойлу від 1068 грн.
Мікроцемент від 250 грн. Нанесення рідких шпалер від 195 грн.
Натяжна стеля від 275 грн. Обшивка інсталяції від 830 грн.
Поклейка багетів та молдингів від 100 грн. Поклейка бамбукових/коркових шпалер від 185 грн.
Поклейка фотошпалер від 210 грн. Поклейка шпалер від 90 грн.
Прокладення магістралей для кондиціонера від 60 грн. Прокладка труб опалення від 53 грн.
Підключення датчиків, слаботочка від 140 грн. Підключення електролічильника від 490 грн.
Підріз плитки під 45° від 245 грн. Реставрація паркету від 348 грн.
Розшивання тріщин від 97 грн. Сантехнічна точка від 320 грн.
Світильник Армстронг від 170 грн. Стеля Армстронг від 180 грн.
Стяжка підлоги від 190 грн. Тепла підлога від 195 грн.
Укладання вінілу від 100 грн. Укладання паркетної дошки від 240 грн.
Укладка ламінату від 130 грн. Укладка лінолеуму від 85 грн.
Укладка склополотна від 80 грн. Укладка сітки від 75 грн.
Установка електрощитка від 400 грн. Фарбування від 80 грн.
Фугування плитки від 60 грн. Часткове вирівнювання від 100 грн.
Шпаклівка під фарбування від 250 грн. Шпаклівка під шпалери від 200 грн.
Штукатурка під маяки від 210 грн. Шумоізоляція від 300 грн.
Місцеві спеціалісти сервісу «Локальний Ремонт» пропонують помірні ціни на всі види робіт. Якщо ви хочете приблизно розрахувати кошторис ремонту власного будинку, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок. Ми відправимо наших спеціалістів на об’єкт для огляду, на основі якого буде створений кошторис.

Ми працюємо в Дніпро:

Зручно, коли ваш підрядник поруч. Завжди можна вчасно домовитись, зустрітись та оперативно замовити послуги. Можна переконатись, що команда, в якої ви замовляєте ремонт, виконувала роботи в будинку поблизу. Сервіс "Локальний ремонт" пропонує ремонт будинку в місті Дніпро в наступних районах: Кіровське-Обухівка, Лівобережний, Покровський, Сонячний, Центральний, Тополь, Таромське, ДМЗ, Новоолександрівка, Набережна/Перемога, Дослідне

Наші переваги очима клієнтів

 • Менеджери працюють в будні з 8 до 20, в вихідні з 10 до 16. Майстри працюють за домовленістю
 • Актуальні ціни на сайті
 • Надаємо рекомендації попередніх замовників, портфоліо виконаних робіт
 • Розрахунок попереднього кошторису за 48 годин, комерційної пропозиції - за 72 години
 • До 7 днів на замовлення та доставку матеріалів
 • Робота за договором з фіксованими умовами - сроки, вартість, гарантії
 • Вирішуємо проблему з ремонтом, а не надаємо послугу - супровід від замовлення матеріалів, до прибирання і вивезення сміття
 • Доводимо до завершення всі ремонти, які беремо в роботу. Те що не зможемо зробити - в роботу не беремо
 • Гарантія на послуги від п'яти років, при замовленні матеріалів з нами Оптові ціни на матеріали
 • Робота за Державними Будівельними Нормами (ДБН) Щоденний контроль перебігу робіт
 • Багаторівнева перевірка якості робіт - виконроб, технічний спеціаліст Можливість розрахунку безготівково та по перерахунку
 • Оплата поетапно, після виконання робіт
 • Використовуємо матеріали та обладнання широкого спектру
 • Проводимо діагностику житла - як в вторинці, так і від забудовника

Робота зі складними випадками

Приміщення з вологістю та пліснявою

Виправити помилки попередників

Попередній незавершений ремонт

Ремонт терміново

Складний конструктив (кривизна, перепади, мансарда, підвал і т.д.)

Після аварійних пошкоджень: пожежа, залив, бойові дії; видаємо акт наданих послуг для відшкодування

Реалізація комплексного авторського дизайну

Приєднання/об’єднання приміщень (санвузол, балкон)

Ремонт промислових приміщень

Оздоблення за корпоративними стандартами (бренд-бук)

Складні сантехнічні та електромонтажні рішення для бізнес

Перепрофілювання призначення приміщення з перенесенням комунікацій