Прийомка квартири: діагностика житла в Україні 2023

Діагностика ремонту, житла в новобудові

Експертиза стану та якості ремонту будівель – один із видів діагностики виконаних ремонтних робіт у квартирі, офісі чи приватному будинку. Комплекс досліджень спрямований на оцінку приміщення, виявлення можливих дефектів, оцінки обсягу проведених робіт та їх відповідності будівельним нормам.

Майстри сервісу Локальний ремонт – це висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у будівельній сфері кожен понад 9 років. Надаємо допомогу у перевірці та прийнятті об'єкту після будівництва чи ремонту. Наша послуга спрямована на те, щоб достовірно оцінити якість виконання ремонтних та будівельних робіт у об’єктах нерухомості. Надаємо дефектний акт для подальшого виправлення забудовником, або ремонтною компанією.

Головна вигода для замовника від послуги незалежного контролю полягає в тому, що він дізнається про всі приховані недоліки квартири чи будівлі і зможе вимагати від підрядника їх усунення. Така ревізія потрібна тим, хто добре вклався грошима у виконані роботи і в результаті хоче отримати за свої кошти належну якість. Завдяки цьому інвестор заощадить купу грошей на подальшій переробці ремонту.

Photo
Приймання квартири у забудовника. За якістю внутрішніх робіт багато новобудов не відповідає чинним нормативам. При цьому клас житла не має значення – різного роду дефекти є у будь-яких багатоквартирних будинках. Без досвіду та професійних вимірювальних інструментів, їх неможливо виявити. А коли акт приймання-передачі об’єкту вже підписано, усунути недоліки за рахунок підрядника буде неможливо. Щоб уникнути подібних неприємностей, варто звернутися до місцевого керівника проекту сервісу "Локальний Ремонт", який допоможе провести контроль відповідності ремонту проектній документації та приймання квартири в новобудові. Своєчасне виявлення всіх недоліків позбавить вас від зайвих витрат на ремонт, і необхідності позиватися до забудовника через суд. Незалежний ревізор під час обстеження житлового приміщення після будівельників перевіряє:
Photo

Відповідність використаних матеріалів із тими, які були зазначені підрядником у договорі чи сметі

Photo

Як виконано чорнове та чистове оздоблення, фіксує відхилення від норми

Photo

Якість монтажу дверей, вікон, балконів або лоджій на предмет перекосів, порушення технології

Photo

Якість гідро-, тепло- і звукоізоляції приміщення; дотримання геометрії стін та стелі

Photo

Клас водопровідних, каналізаційних труб, системи опалення, підігріву підлоги, особливості експлуатації

Photo

Надійність встановлення сантехнічного обладнання (стояк, труби, бойлер чи котел, інше)

Photo

Безпеку щитка, розключення електропроводки, розеток, вимикачів, елементів освітлення

Photo

Ефективність вентиляційних систем та витяжок, роботу систем очищення та кондиціонування

Після цього фахівець надає інвестору дефектний акт про результати експертизи. На підставі цього документа підрядника можна зобов’язати: виправити всі дефекти, знизити вартість квартири, або ж виплатити власнику житла грошову компенсацію

Технічна експертиза приватного будинку

Купуючи будинок, ви повинні бути впевнені, що його технічний стан відповідає заявленому продавцем. Якщо ви не хочете купувати кота в мішку, рекомендуємо довірити приймання будинку керівнику проекту з сервісу "Локальний Ремонт".

Багато хто вважає, що тільки ті споруди, в яких вже хтось проживав, слід ретельно оглядати перед покупкою. Ми рекомендуємо проводити технічний огляд незалежно від того, купуєте ви нерухомість на вторинному ринку або у забудовника. Дійсно, будинки з вторинного ринку частіше демонструють дефекти, що виникли в процесі їх експлуатації, але це не означає, що на первинному ринку помилок немає взагалі.

Зважившись на технічну експертизу, яка містить всю інформацію про стан будинку, ви можете бути впевнені, що наші спеціалісти перевірять кожен його елемент.

 • Перевірка фундаменту, фасаду, покрівлі, димоходу та водостічної системи об'єкта. Для виявлення дефектів на фасадних стінах використовується тепловізійний прибор, за допомогою якого можна знайти місця витоків тепла. Таке обстеження дає змогу виявити відхилення показників енергоефективності.
 • Оцінка якості та технології монтажу вікон, вхідних та міжкімнатних дверей.
 • Аналіз монтажу інженерних комунікацій – водопровідних систем, каналізації, електрики, вентиляції, опалення та газових труб (при їх наявності).
 • Оцінка перемичок для перекриття дверних та віконних отворів, міжкімнатних перегородок та несучих стін, які зазнають найбільшого навантаження.
 • На останньому етапі перевіряється, як виконані внутрішні роботи з ремонту та оздоблення приміщень – якість теплоізоляції і гідроізоляції поверхонь, а також вирівнювання і облицювання стін та стель, стяжка підлог, укладання підлогових покриттів.
Image item
Image item

Якщо ви шукаєте надійну компанію, щоб на найвищому рівні провести технічну експертизу приватного будинку та перевірити якість ремонтних робіт, дзвоніть нам. Ми допоможемо вам придбати нерухомість, яка буде відповідати вашим очікуванням.

Діагностика квартири перед покупкою

Збираючись купити квартиру з готовим ремонтом, варто попередньо оцінити якість виконаного внутрішнього оздоблення усіх приміщень. Нерідко буває, що продавці просять у покупця дуже великі гроші, хоча оформлення бажає кращого або передбачає внесення змін, а значить, додаткових фінансових вкладень.

У процесі незалежної експертизи фахівці виявляють будь-які порушення та неточності ремонту. До найчастіших дефектів відносяться:

 • нерівність стін, наявність на них тріщин та сколів, перепади висот;
 • стики між стінами, стелею чи підлогою не виведені у прямий кут;
 • наявність плям чи підтікань на поверхнях після фарбування;
 • відшарування штукатурки, здуття та відходження наклеєних шпалер на стінах/стелях;
 • деформація підлогового покриття через неправильне укладання;
 • протікання в батареях, водопровідних трубах;
 • неякісний монтаж інженерних комунікацій (електрики, сантехніки, витяжки), що провокує появу плісняви та вимагає постійних ремонтів;
 • неправильно встановлені віконні або дверні блоки, перекоси дверей чи вікон.
Photo

Проведення діагностики квартири перед покупкою необхідно, щоб визначити і зафіксувати:

 • відповідність якості ремонтних робіт будівельним нормам та стандартам;
 • наявність видимих і прихованих недоліків та причини їх утворення;
 • клас використаних матеріалів, та прогнозований термін експлуатації до наступного ремонту;
 • відповідність реальної вартості житла згідно із заявленою сумою.

Перевірка передбачає не тільки ретельний візуальний огляд приміщення, але й використання спеціалізованих інструментів та обладнання для виявлення існуючих дефектів. Такий аудит рекомендується проводити, якщо купується квартира, але контроль на всіх стадіях ремонту був відсутній.

Замовити комплексний аналіз технічного стану будинку чи квартири можна за вказаними на нашому сайті номерами телефонів. Вартість послуги діагностики ремонту розраховується індивідуально у кожному окремому випадку. Остаточна ціна незалежного аудиту та підготовки дефектного акту або звіту залежить від параметрів конкретного житлового об'єкта, складності та обсягу робіт.